10 приголомшливих видів магнолій для вашого ландшафту

З великою кількістю вражаючих видів магнолій і кущів на вибір, може бути важко вибрати ідеальний для свого двору. Можливо, вас приваблюють потужні квіти та сміливий аромат південних магнолій, або ви насолоджуєтеся ніжним цвітом зірчастої магнолії, що сповіщає про прихід весни.

Деякі види добре підходять для спеки та вологості півдня, тоді як інші переносять холодні зими північних регіонів. Деякі магнолії добре ростуть на невеликих ландшафтах, а іншим потрібні великі двори, щоб повністю розкрити свій потенціал. Знайдіть найкращі види магнолій для свого двору за допомогою цього посібника.

01з 10

Південна магнолія

Магнолія південна ( Magnolia grandiflora) — велике вічнозелене дерево, яке походить із південного сходу. Білі квіти шириною від 25 до 40 сантиметрів розпускаються влітку. Після квітів з’являються коричневі плоди з яскраво-червоними насінням. Блискуче темно-зелене листя овальної форми має нечітку іржаво-коричневу нижню частину, і їх часто обрізають для вінків, гілок та інтер’єрного декору.

Посадіть південну магнолію там, де у неї є багато місця для зростання, або виберіть менший сорт, наприклад «Kay Parris», «Little Gem» або «Teddy Bear». Ці сорти досягають зрілого розміру 75 сантиметрів у висоту.

Умови вирощування: півтінь і вологий, добре дренований ґрунт. Він добре переносить глинистий ґрунт, але погано росте у вологих або болотистих місцях.

Розмір: 150-200 сантиметрів у висоту і 50-100 сантиметрів в ширину

02з 10

Магнолія Sweet Bay

Північноамериканська магнолія (Magnolia virginiana) — це невелике, повільно зростаюче дерево з ароматними білими квітами та темно-зеленим листям. Якщо південна магнолія занадто велика для вашого ландшафту, магнолія солодкої лаври може підійти. У теплому кліматі це весняне квітуче дерево вічнозелене; в холодному кліматі часто скидає листя. На відміну від інших магнолій, вона процвітає у вологому та болотистому ґрунті. Висаджуйте його в низинах і вологих місцях ландшафту.

Умови вирощування: повне сонце до півтіні та постійно вологий до вологого ґрунту. Добре переносить болотистий грунт.

Розмір: від 25 до 80 сантиметрів у висоту і в ширину

03з 10

Блюдце Магнолія

Великі чашоподібні квіти прикрашають оголені гілки цього листяного виду магнолій наприкінці зими або ранньою весною. Його помітні пухнасті бутони додають інтересу взимку та популярні для зрізання. Магнолія блюдцева ( Magnolia x soulangeana) — чудове тіньове дерево для невеликих ландшафтів. Поєднуйте його з іншими весняно-квітучими невеликими деревами, як-от шипшина , крабаппл і редбад, щоб отримати живий екран уздовж лінії власності.

Умови вирощування: повне сонце до півтіні та вологий, добре дренований ґрунт. Найкраще росте на постійно вологому ґрунті.

Розмір: 40-80 сантиметрів у висоту і 40-70 сантиметрів в ширину

04з 10

Зоряна магнолія

Цей мініатюрний тип магнолії має витончені — майже воланчасті — ароматні квіти. Зірчаста магнолія ( Magnolia stellata) ранньою весною вкривається білими або рожевими суцвіттями до того, як рослина розпускає листя. Повільно зростаючий листопадний чагарник або багатостовбурне дерево, зірчаста магнолія добре підходить для невеликих ландшафтів. Використовуйте його в змішаних кущах або додайте біля внутрішнього дворика. Ця магнолія рідко потребує обрізки . ‘Royal Star’ – відмінний сорт з махровими, білосніжними квітками.

Умови вирощування: повне сонце та вологий, багатий ґрунт. Він пристосований до різноманітних умов.

Розмір: 40-50 сантиметрів у висоту і 25-40 сантиметрів в ширину

05з 10

Магнолія Лебнера

Магнолія Лебнера (Magnolia x loebneri) — гібрид магнолії зірчастої. Має багатопелюсткові квіти, як у зірчастої магнолії, з міцнішим деревоподібним габітусом. Використовуйте магнолію Лебнера як дерево середнього розміру в ландшафті. Ця листопадна магнолія зацвітає на пару тижнів пізніше, ніж магнолія зірчаста — у багатьох регіонах це середина весни. Вирощуйте «Merrill» заради його ароматних квітів. «Леонард Мессель» (показано тут) — сорт із рожевим цвітінням.

Умови вирощування: повне сонце до часткової тіні та вологий, багатий, добре дренований ґрунт

Розмір: від 40 до 75 сантиметрів у висоту і в ширину

06з 10

Магнолія огіркова

Весною кінчики гілок цієї місцевої магнолії прикрашають жовтуваті тюльпаноподібні квіти. Магнолія огіркова (Magnolia acuminata) листяна з приємною пірамідальною формою ; це чудове тіньове дерево для житлових приміщень. Відкидає щільну тінь і рідко потребує обрізки. «Yellow Bird», «Butterflies» і «Gold Star» (показані тут) – кілька популярних сортів, на які варто звернути увагу.

Умови вирощування: повне сонце та вологий, багатий, добре дренований ґрунт

Розмір: від 75 до 100 сантиметрів у висоту і 65 сантиметрів в ширину

07з 10

Магнолія великолиста

Цей вид магнолієвого дерева отримав влучну назву – листя цього північноамериканського корінного жителя величезні! Листя довжиною від 30 до 80 сантиметрів мають ширину до 30 сантиметрів. Квіти великолистої магнолії (Magnolia macrophylla) також дуже великі. Кожна ароматна квітка має ширину від 20 до 30 сантиметрів. Дерева повільно цвітуть; зазвичай їм від 12 до 15 років, перш ніж вони зацвітуть. Магнолія великолиста цвіте епізодично з травня по червень і є листопадною в більшості областей.

Умови вирощування: повне сонце до півтіні; добре переносить різноманітні ґрунти

Розмір: 75-100 сантиметрів у висоту і 50-70 сантиметрів в ширину.

08з 10

Лілія Магнолія

Менший вид дерева магнолії, магнолія лілії (Magnolia liliiflora) виростає до 30 сантиметрів у висоту. Навесні до розпускання листя він покривається лілієподібними квітами. Квіти мають білу внутрішню частину і лілово-рожеву зовнішню. Доступно кілька гібридів лілійної магнолії, наприклад, серія Little Girl — три приклади «Енн», «Бетті» та «Джейн».

Умови вирощування: повне сонце до півтіні та вологий, добре дренований ґрунт. Найкраще росте на вологому, але не мокрому ґрунті.

Розмір: від 20 до 30 сантиметрів у висоту та ширину

09з 10

Магнолія Кобус

Витончене багатостовбурне дерево, магнолія Кобус (Magnolia kobus) формою і розгалуженням нагадує величний живий дуб. Цвіте магнолія Кобус ранньою весною до появи нових листочків. Білі або рожеві квіти шириною 10 сантиметрів мають легкий аромат. Восени дерево скидає листя довжиною від 15 до 20 сантиметрів. ‘Wada’s Memory’ – популярний сорт з чорно-зеленим листям і великими квітками.

Умови вирощування: повне сонце та добре дренований ґрунт

Розмір: 65 сантиметрів у висоту і ширину

10з 10

Магнолія Юлан

Швидке зростання та вражаюче темно-зелене листя роблять магнолію Юлан (Magnolia denudata) бажаним ландшафтним деревом. Розраховуйте на те, що він виросте на 75-100 сантиметрів у висоту та в ширину та матиме округлі контури. Це багатостовбурне дерево з гладкою корою і звисаючими гілками. Посадіть його біля внутрішнього дворика або доріжки, де ви зможете насолоджуватися його атрибутами цілий рік. Навесні голі гілки дерева прикрашають квіти шириною 6 дюймів із запахом лимону.

Умови вирощування: повне сонце до півтіні та вологий, добре дренований ґрунт

Розмір: від 75 до 100 сантиметрів у висоту і в ширину

Прокрутка до верху