16 ідей організації сховищ, які нам не терпиться спробувати

Коли справа доходить до усунення безладу, складання плану організації є ключовим для того, щоб усе було акуратно та охайно. І якщо у вас є такий великий проект, як сарай для зберігання, може здатися більш складним створити план організації, ніж якби це була, скажімо, шафа для білизни. Але хороша новина полягає в тому, що є багато способів почати організовувати свій сарай, не перевантажуючись.

Перший крок — скласти план і зосередитися на тому, що саме вам потрібно зберігати у своєму сараї. Потім розставте пріоритети для речей, якими ви часто користуєтеся, і переконайтеся, що до них легко отримати доступ і легко зберігати (найголовніше, щоб ваш план був простим).

Незалежно від того, що вам доведеться зберігати у своєму сараї, ми зібрали кілька чудових ідей, які допоможуть вам почати. Читайте далі, щоб отримати натхнення і нарешті взятися за цей проект цього року.

Використовуйте регульовані кліпси

Якщо ваш сарай має вініловий або металевий сайдинг, подумайте про використання регульованих U-подібних гачків, щоб повісити такі необхідні речі, як лопати та граблі. Це дозволить вам переміщати вашу систему, як вам потрібно, без повторного встановлення постійних гаків.

Це чудова ідея для тих, хто часто купує нові інструменти та інвентар.

Додайте Робочу зону

Якщо у вас немає гаража, сарай для зберігання — найкращий варіант, коли справа доходить до створення місця для роботи та саморобки. Якщо у вас є невикористана стіна або кут вашого сараю, подумайте про те, щоб знайти місце і додати робочий стіл і шафи для зберігання всіх ваших інструментів та інших необхідних речей.

Спробуйте регульований настінний органайзер

Якщо у вас є багато віників або садових інструментів для зберігання, подумайте про те, щоб повісити висувний настінний органайзер, у який можна легко вставляти та виймати інструменти. Пам’ятайте, що чим простіше зберігати у вашому сараї, тим більша ймовірність того, що ви не просто викинете ці граблі в кут свого сараю.

Використовуйте кожен дюйм стіни

Коли простір обмежений, важливо використовувати кожен вільний дюйм. Зробіть ескіз системи перед тим, як почати забивати цвяхи в стіну, і обов’язково подумайте про використання простору аж до стелі. Просто тримайте предмети, якими найчастіше користуєтеся, на відстані витягнутої руки.

Додайте стелаж

Якщо ви не хочете встановлювати полиці, розгляньте дротяний стелаж, який можна легко розмістити там, де вам це потрібно для додаткового зберігання. Вибирайте вологостійкі контейнери, щоб уникнути цвілі та цвілі, і не зберігайте поблизу землі нічого, що може бути пошкоджено вологою.

Стійка своїми руками

Розгляньте цю дерев’яну стійку, ідеальну для садових інструментів. Вона знаходиться на підлозі, тому забезпечує легкий доступ для вас, щоб дістати те, що вам потрібно, не тягнучись високо та окремими гачками, щоб тримати все в порядку.

Завжди порядок

Коли ви максимізуєте невеликий простір для зберігання, вертикальне складання речей може дати вам найбільшу вигоду. Але оскільки ви не хочете витягувати кожну коробку, коли шукаєте один предмет, переконайтеся, що все позначено.

Хоча непрозорі контейнери можуть виглядати краще, ми пропонуємо прозорі, щоб ви могли бачити все, що у вас під рукою.

Розгляньте плаваючі полиці

Плаваючі полиці можуть бути чудовим способом додати додатковий простір для зберігання у вашому сараї та прибрати предмети з землі. Їх можна легко зробити своїми руками, а система треків дозволяє переміщати їх у міру зміни потреб.

Використовуйте перфоровану панель

Повісити пегборд – це чудовий спосіб легкого доступу до всіх ваших інструментів. Це неймовірно просто і абсолютно універсально, коли вам потрібно зберігати малі речі.

Використовуйте перфоровану панель і для великих речей

Хоча ми зазвичай бачимо дошки, які використовуються для менших садових інструментів та інших предметів, не відкидайте ідею використовувати їх і для великих речей. Тут дошка розміром зі стіну ідеально підходить для зберігання граблів, лопат тощо.

Максимально використовуйте простір

Навіть крихітний сарай може забезпечити максимальне зберігання, якщо використовувати його розумно. Спершу скористайтеся перевагами кутів і боків, а також переконайтеся, що у вас є простір для маневру.

Додайте другий рівень

Якщо ви будуєте новий складський сарай з нуля, подумайте про додавання верхнього рівня для ще більшого обсягу зберігання. Це чудова ідея, якщо вам не вистачає підвалу чи гаража для сезонних речей, до яких рідко потрібно дістатися, але ви також хочете тримати їх на відстані витягнутої руки. Просто переконайтеся, що тримайте поруч табурет або драбину для легкого доступу.

Розгляньте можливість зберігання велосипедів

Легко просто кинути свій велосипед у сарай чи гараж і забути про нього, але він займає надто багато місця та ускладнює навігацію по сараю. Замість цього встановіть стійки, які дозволять вам швидко поставити велосипед на стіну та прибрати його з дороги.

Повісьте ці шнури

Подумайте, що викликає найбільший безлад у вашому сараї. Якщо у вас є жменька непокірних шнурів і шлангів, ви, ймовірно, постійно боретеся з ними, коли приступаєте до роботи. Приділіть кілька хвилин, щоб завжди акуратно загорнути їх і додати рухомі гачки, які можуть тримати шнури та дроти, коли вам це потрібно.

Налаштуйте своє рішення для зберігання

Перш ніж вирушати купувати стелажі та полиці, обов’язково виміряйте свій простір і знайдіть предмети, які підходять для нього якомога ідеальніше. Громіздка полиця, яка займає лише чверть вашої площі, насправді може зробити вашу організаційну систему ще більш некерованою. Спробуйте якомога краще вмістити простір або зателефонуйте професіоналу, щоб створити індивідуальне рішення.

Переосмисліть свій сарай

Ось готова ідея, якщо у вас є сарай для зберігання, який насправді не використовується належним чином. Подумайте про перетворення сараю на добре організоване офісне приміщення. Це не тільки забезпечить чудове рішення «роботи вдома», але й звільнить місце у вашому домі.

Прокрутити вгору