Що посадити в серпні, щоб отримати рясний і яскравий урожай

Цілком логічно, що пік вегетаційного періоду припадає на весняні та ранні літні місяці, щоб уникнути гарячих хвиль і підготуватися до збору врожаю до перших морозів. Але для швидкозростаючих культур і квітів ще є достатньо часу, щоб забезпечити рясну винагороду. Кінець літа – ще не пізно посіяти насіння. Якщо ви думаєте, що посадити в серпні, є багато короткочасних їстівних і декоративних рослин (наприклад, морозостійких трав і літніх квітів ), щоб оновити ваші зів’ялі та в’яне клумби. Фактично, деякі квіти, як -от гортензії, що ґрунтуються, найкраще висаджувати наприкінці літа та на початку осені, щоб дати коріння достатньо часу, щоб прижитися до зими.

Якщо ви плануєте розширити свої фруктові та овочеві сади, важливо звернути увагу на те, скільки часу потрібно рослинам, щоб досягти зрілості, перш ніж посадити їх у землю. Таким чином ви можете забезпечити достатньо часу для росту до настання морозів. Щоб дізнатися дату перших очікуваних заморозків у вашому регіоні, зверніться до місцевої університетської служби кооперативу , а потім порахуйте назад. Отже, якщо ваші перші заморозки зазвичай припадають на середину жовтня, а на упаковці з насінням або на етикетці з рослиною вказано, що до їстівного продукту «45 днів до зрілості», у вас, ймовірно, ще є час для збору врожаю, особливо якщо ви вибираєте рослини, які віддають перевагу прохолоднішій погоді, наприклад зелень. І незалежно від того, що ви садите зараз, продовжуйте полив під час посушливих періодів!

Незалежно від того, віддаєте перевагу квітам чи зелені, ось 15 найкращих речей для посадки в серпні. Вдалого врожаю!

1. Морква

Морква найкраще росте на сонці та легкому, родючому, добре дренованому ґрунті. Вони також люблять прохолодний ґрунт, тому садіть їх поруч із вищими рослинами, щоб зберегти коріння в тіні.

Варто спробувати сорти: Денверс, Нант, Пурпур

2. Антиринум

Ці яскраві квіти справді люблять яскраве сонячне світло літнього клімату. Посадіть їх у серпні, щоб надати фарб вашим в’янучим квітникам.

3. Базилік

Смачна добавка до безлічі страв, включаючи салати, пасту та піцу, базилік є важливою травою для будь-якої кухні. Достатнє сонячне світло та спекотна погода сприяють розвитку базиліка.

Різновиди, які варто спробувати: Солодкий

4. Айстра

Приголомшливі осінні квіти, айстри зазвичай цвітуть з кінця літа до початку осені. Крім того, ці барвисті квіти природно стійкі до хвороб і оленів.

5. Горох

Поки ґрунт добре дренує, горох може рости майже в будь-якому кліматі. Ця витривала рослина особливо любить пряме сонячне світло.

Різновиди, які варто спробувати: Snap, Snow, English

6. Чорнобривці

Ці міцні однорічники залишатимуться сильними до перших сильних заморозків, тому додайте трохи, щоб наповнити рідкі контейнери або прикрасити грядки, які потребують пізньосезонного кольору. Чорнобривці бувають яскраво-жовтими, помаранчевими та кремовими, тому вони доповнюють осінні відтінки, якщо ви плануєте пізніше прикрасити гарбузами та гарбузами.

Варто спробувати сорти: Cottage Red, Endurance Gold

7. Капуста Кале

Цю витривалу зелень не надто хвилює холод — насправді, після легкого морозу вона може мати навіть кращий смак. Кале також може здивувати вас і перезимувати, тобто пережити зиму, щоб знову з’явитися наступної весни!

Варто спробувати сорти: карликова сибірська капуста, червона

8. Чорноокі Сьюзен

Ці веселі квіти мають золоті квіти, схожі на ромашку, і коричневі або чорні центри. Деякі чорноокі сьюзани однорічні, а інші багаторічні. Висаджуйте багаторічні види в землю зараз, щоб їхні корені мали час прижитися, і вони могли повернутися наступного року на місяці й місяці кольорових від літа до осені.

Різновиди, які варто спробувати: Американська золота лихоманка, Горщик із золотом

9. Редис

Поговоріть про миттєве задоволення: редис є однією з культур, які найшвидше ростуть. Приблизно через 30 днів деякі види готові до збору; насправді, ви не хочете чекати надто довго, щоб зібрати їх, тому що вони можуть здерев’яніти.

Різновиди, які варто спробувати: німецький гігант, французький сніданок

10. Шпинат

Шпинат — ще одна зелень, яка анітрохи не проти холоду. Посипте насіння в ряди і злегка прикрийте їх землею. Або посадіть шпинат між вищими культурами, такими як квасоля, щоб забезпечити деякий притулок від пізнього літнього сонця.

Варто спробувати сорти: Bloomsdale Longstanding, Noble Giant

11. Хризантеми

Ці багаторічні рослини часто висаджують занадто пізно, щоб у них з’явилося коріння, тому вони можуть не повернутися наступного року, як ви очікуєте. Посадіть мам у землю зараз, і ви дасте їм шанс повернутися наступного року.

Різновиди, які варто спробувати: Matchsticks, Mammoth Daisy Quill

12. Ріпа

Якщо ви ніколи не пробували ріпу, то саме час поекспериментувати! Нові сорти солодші та дозрівають приблизно за 60 днів, тому ще є достатньо часу, щоб вирощувати їх у багатьох регіонах країни. Деякі типи реліквій не утворюють цибулини, але їх їдять так само, як і іншу зелень, наприклад шпинат.

Сорти, які варто спробувати: Seven Top (реліквія), Silky Sweet

13. Капуста

Якщо ви не садили нічого раніше в цьому сезоні, є час зробити пересадку зараз! Деякі види, такі як бок-чой, та інші нові сорти не займають багато місця, тому вони добре вписуються на невеликі ділянки.

Сорти, які варто спробувати: Sweet Thang, Baby Choi

14. “Ротики”

Ці красиві однорічники не проти прохолодної погоди, тож ви все одно отримаєте багато цвітіння до сильного заморозку. Крім того, запилювачі люблять їх! Додайте львиних зів до кашпо або грядок, які зараз потрібно оновити.

Сорти, які варто спробувати: Яблуневий цвіт, Мадам Батерфляй

15. Огірки

Куки швидко ростуть, тому посійте насіння в землю зараз для осіннього збору. Деякі готові всього за 40 днів. Шукайте типи кущів, а не сорти винограду, якщо ви садите їх у контейнерах.

Прокрутити вгору