7 рослин, які слід удобрювати в липні

З настанням літа сад досягає яскравого та барвистого піку в липні. Цього місяця багаторічники, однорічники та кущі дають масу цвітіння та нового листя, і бордюри вашого саду будуть ситними та щедрими.

У липні ми, як правило, спостерігаємо одні з найтепліших днів і ночей, і, поки ще попереду роботи в саду, це гарний час зупинитися, сповільнити темп і помилуватися вашою важкою роботою. Як садівник я сам бачу, що до липня залишилося трохи викопати чи посадити. Оскільки рівень ртутного стовпчика піднімається, розумно зняти ногу з педалі садівництва, що дозволить протягом спокійнішого місяця насолоджуватися вашими домашніми культурами та квітами.

У той час як полив буде першим у вашому літньому контрольному списку садівництва , ще одна легка робота в саду цього місяця – це внесення добрив. Є багато рослин, які потрібно удобрити в липні, і це швидке завдання гарантує, що ваше подвір’я залишиться в хорошому стані та протримається якомога довше від літа до осені.

Підживлення бордюрів і контейнерів протягом вегетаційного періоду є життєво важливим для підтримки здорових рослин. Підживлення листяних рослин, таких як папороті та хости, добривами з високим вмістом азоту допоможе їм утворити багато нового листя в останні місяці літа. Крім того, підгодівля плодових і квітучих рослин кормом з високим вмістом калію продовжить період цвітіння.

Хоча поширеною помилкою підживлення є годування рослин, які годувати не потрібно, багато голодних рослин можуть отримати користь від добрива цього місяця.

1. Клематис

Дізнатися, як і коли удобрювати рослини клематиса, важливо для гарного росту та рясного цвітіння. Незалежно від того, вирощуєте ви Clematis montana з рожевим цвітом або Clematis armandii з зимовим цвітінням , ці альпіни — голодні рослини.

Я зазвичай мульчую свої рослини клематисів якісним компостом рано навесні. Коли ваші рослини клематиса почнуть активно рости, навесні та влітку, я рекомендую підживлювати раз на місяць.

Найкращий продукт для використання — це добриво для троянд. Я використовую гранульоване добриво, яке також містить мікоризні гриби, але є багато різних продуктів для годування троянд, які впораються з цим.

Незалежно від того, чи ви вирощуєте клематиси в контейнерах чи бордюрах, ми б порадили підгодовувати так само, хоча, якщо рослини вирощують у горщиках, я б час від часу давала їм додаткову дозу рідких добрив для підживлення влітку.

2. Лілії

Тропічні та яскраві лілії канни є барвистим доповненням до будь-якого двору. Походження з екваторіальних регіонів Америки, канни можна вирощувати в бордюрах або контейнерах. Ці ніжні рослини не переживуть прохолодніші зими.

Хоча ви, можливо, знаєте, як вирощувати лілії канни, пам’ятайте про удобрювання рослин протягом літа. Як і всі канни, ці ненажерливі рослини потребували регулярного підживлення протягом вегетаційного періоду.

3. Жасмин

Дізнатися, коли удобрювати жасмин, відносно просто, і з мінімальними зусиллями ви можете переконатися, що ваші ароматні альтанки продовжуватимуть виробляти масу ароматних квітів.

Жасмин можна удобрювати навесні та влітку. Рекомендуємо добриво для стимуляції цвітіння, переконавшись, що рівень фосфору, або середнє число, є вищим показником кількості добрив для рослин.

Як тільки рослина перестане давати квіти в серпні або вересні, я перестану вносити добрива.

4. Цитрусові

Цитрусові – голодні рослини, особливо коли вони плодоносять влітку. Дізнатися, як і коли удобрювати цитрусові дерева, важливо, це гарантує, що ваші лимонні та авокадо дерева будуть у хорошому стані та дають багато смачних плодів.

Кожні два тижні протягом травня, червня, липня та серпня. Ближче до кінця вегетації зменшити кількість внесених добрив.

Рекомендуємо використовувати добриво, призначене для цитрусових рослин, яке забезпечує всі поживні речовини, необхідні для утворення листя, квітів і плодів.

5. Зірчастий жасмин

Зірчастий жасмин — це універсальний і надійний вічнозелений альпініст, який викликає інтерес у всі чотири пори року. Ця міцна ліана не потребує догляду та її легко вирощувати.

Ця популярна рослина є звичайним явищем у більшості південних штатів і активно росте тут.

Хоча ви, можливо, знаєте, як вирощувати зірчастий жасмин, гарною ідеєю є підживлення рослини протягом вегетаційного періоду. Застосовуйте збалансоване добриво кожні 6 тижнів навесні та влітку, обов’язково розбавляючи підживлення за потреби.

6. Папороті

Папороті є квінтесенцією тіньових рослин. Незалежно від того, чи вирощуєте ви великі деревовидні папороті, Dicksonia Antarctica , або менші папороті оленя язика, Asplenium scolopendrium , підживлення ваших рослин влітку може допомогти їм дати багато пишного нового росту.

Навчитися вирощувати папороті відносно просто, і ці рослини юрського періоду віддають перевагу вологому, тінистому місці на подвір’ї, найкраще працюють, якщо їх тримати подалі від прямих сонячних променів і сухих ґрунтів.

Як і для інших листяних рослин, таких як витривалі банани ( Musa basjoo ), підживлення в липні сприятиме більшому росту зелені. Я б рекомендував легку підгодівлю, оскільки, як правило, папороті добре ростуть без потреби в надмірній кількості добрив.

7. Гортензії

Гортензії є основним продуктом літнього бордюру, славляться великим цвітінням, яке триває весь вегетаційний період. Одним із моїх улюблених сортів гортензії для вирощування є Hydrangea macrophylla , також відома як мереживна гортензія. Родом із Японії, цей вид трохи вишуканіший, ніж традиційні гортензії, виробляючи ніжне, опущене вниз цвітіння.

Знання того, коли удобрювати гортензії, може допомогти продовжити період літнього цвітіння та гарантувати, що ваші кущі залишатимуться в хорошому стані протягом багатьох років. З квітня я пропоную підгодовувати гортензії раз на місяць і до осені.

Найкраще використовувати корм для рослин загального призначення, наприклад це добриво з повільним вивільненням. Уникайте використання добрив з високим вмістом азоту, оскільки це сприятиме росту листя за рахунок виробництва цвітіння.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Коли найкраще удобрювати рослини в липні?

Влітку я рекомендую підживлювати рослини рано вранці або пізно ввечері, коли температура прохолодна. Завжди дотримуйтеся вказівок на упаковці та спрямовуйте воду та корм від листя до ґрунту (якщо не використовується позакореневе підживлення), що допоможе запобігти опіку листя.

Оскільки температура підвищується, полив і підживлення ваших рослин є важливим завданням цього місяця, гарантуючи, що ваші рослини продовжуватимуть процвітати протягом решти літніх місяців. Щоб отримати додаткову допомогу та поради щодо садівництва цього місяця, перегляньте наш посібник про рослини, які потрібно обрізати в липні, щоб ваш двір був здоровим і гарним.

Прокрутка до верху