Як виростити жасмин у горщиках

Жасмин — це популярна в’юнка рослина, яка виробляє ароматне цвітіння більшу частину весни та літа. Відомий ароматом своїх квітів, жасмин, безсумнівно, є рослиною, яку варто розглянути тим, хто шукає ідеї для садівництва в контейнерах або хоче посадити одну з найкращих в’юнких рослин. 

На щастя для тих, хто має невеликі двори, патіо або навіть балкони, жасмин можна вирощувати в горщиках. Жасмин є відносно терпимою рослиною, і за правильного догляду він винагородить садівників яскравим цвітінням, яке може тривати багато місяців. 

Отже, чому б цього року не дізнатися, як вирощувати жасмин у горщиках, і дозволити цій виноградній рослині блукати вздовж стін вашого саду, решіток і конструкцій? Тут ми ділимося порадами експертів із садівництва та рослинництва, щоб надати вам всю необхідну інформацію. 

Жасмин часто вважають одним із найкращих квітучих альпіністів для великих приміщень або споруд, але його можна вирощувати в контейнерах і горщиках, що є гарною новиною для тих, хто має невеликі двори, тераси чи навіть балкони. Навчитися вирощувати жасмин у горщиках не повинно бути складним, і за належного догляду та догляду цей альпініст забезпечить місяці насолоди у вигляді ароматних квітів з весни до осені.

Чи можна вирощувати жасмин в горщиках?

Жасмин можна вирощувати в контейнерах, якщо для рослини створені правильні умови. Чим більше жасмин отримує сонячного світла, тим більше він буде цвісти, що, безсумнівно, є метою будь-якого садівника, який хоче виростити цю ліану. 

Отже, розглядаючи питання про те, як вирощувати жасмин, за умови, що цей популярний альпініст вирощується в захищеному, сонячному місці, вирощування в контейнері не тільки можливо, але іноді це найкращий варіант, особливо для тих, хто має невеликий простір. 

Використання ароматичних рослин у будь-якому саду чи подвір’ї є важливим. Запашні альпіни, такі як жасмин, не тільки подобаються нам, але й приваблюють птахів, бджіл і метеликів. Дійсно, включення рослин для запилювачів на присадибні ділянки є важливим, і сьогодні більшість садівників прагнуть зробити все можливе, щоб заохотити дику природу. 

Деякі сорти жасмину більше підходять для вирощування в контейнерах, ніж інші, тому завжди рекомендується перевіряти вимоги до вирощування та звички росту, перш ніж вибрати жасмин для свого двору. Наприклад, рожевий жасмин, доступний у Nature Hills, є ідеальним варіантом для вирощування в контейнерах. Або, щоб отримати незвичайний жасмин, чому б не розглянути жовто-зелений нічний жасмин, який можна придбати в Burpee, який можна вирощувати в горщиках і дає масу ніжних нічних квітів? 

Поради щодо вирощування жасмину в горщиках

Як і для всіх кущів, багаторічних рослин і альпіністів, які вирощуються в контейнерах, найкраще використовувати багатий поживними речовинами ґрунт. Не використовуйте повторно старий компост або землю, підняту з бордюрів саду. 

Перш ніж наповнювати контейнер, використовуйте багато піску та дренажного матеріалу, щоб вода могла вільно стікати. Перед тим, як посадити рослину, варто подумати, де найкраще розташувати горщик для найбільш відповідних умов. Пам’ятайте, що чим більше сонячного світла ви можете дати своєму жасмину, тим більше він буде цвісти. 

Рослини жасмину можуть активно рости і потребують опори. Я б порекомендував використовувати решітку, обеліск або саморобну конструкцію, яка дозволить вашому жасмину рости вгору. 

У міру того, як ваш жасмин росте — і, як і багато інших швидкозростаючих квітучих ліан, він може швидко рости протягом весняних і літніх місяців — обов’язково підв’язуйте нові порослі за допомогою шпагату або м’яких стяжок. Уникайте зав’язування надто туго, оскільки це заважає природним рухам і може пошкодити ваш жасмин. 

Полив рослин, які вирощуються в контейнерах, необхідний у теплу пору року. Рослини в горщиках можуть дуже швидко висихати, особливо ті, що ростуть на сонячних місцях. Бажано дотримуватися регулярного графіка поливу, перевіряючи рослини через день, обмацуючи ґрунт рукою, і поливати або спочатку вранці, або пізніше ввечері, коли температура охолоне. 

Щоб посилити цвітіння, бажано удобрювати жасмин протягом вегетаційного періоду, і це сприятиме здоровому росту. Підгодовуйте рослини жасмину кожні чотири тижні протягом вегетаційного періоду, використовуючи рідку підгодівлю з високим вмістом калію, наприклад, добриво для томатів, яке сприятиме цвітінню.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Коли краще садити жасмин?

Найкраще висаджувати жасмин ранньою весною, що дасть жасмину час прижитися до високих температур, які спостерігаються протягом літніх місяців. Крім того, ви можете посадити жасмин ранньою осінню, але майте на увазі, що молоді рослини можуть бути пошкоджені морозом, якщо вони не були встановлені до зими. Якщо ви все-таки садите рослини восени, найкраще захистити жасмин, переносячи його в теплицю в холодні місяці року. 

Посадка жасмину в горщики – гарна ідея для тих, хто має невеликі двори, патіо або балкони. Ця популярна квітуча ліана буде щасливо рости в горщику, наповнюючи ваш простір ароматними квітами протягом більшої частини вегетаційного періоду. 

Якщо у вас є оранжерея чи оранжерея, чому б не вирощувати інші запашні лійники чи рослини, щоб ваша оранжерея приємно пахла, і насолоджуватися масою блискучого цвітіння, привабливого листя та ніжного аромату навесні та влітку?

Прокрутка до верху