5 проектів організації кухні, які ви можете зробити за вихідні

У вас є кілька додаткових годин на цих вихідних і ви прагнете до домашнього проекту, який допоможе вам пожинати переваги щодня? Почніть з кухні. Це одне з найпростіших приміщень для швидкого та легкого організаційного проекту, який потребує низьких витрат часу та грошей. 

01з 05

Використовуйте двері шафи

Легкодоступні, але повністю закриті від очей, дверцята шаф є одними з найбільш маловикористовуваних місць на кухні, і потрібно лише кілька хвилин, щоб перетворити цей чистий аркуш на корисний організаційний прийом. 

Використовуйте гачки для прихваток, духових рукавиць і кухонних рушників. Встановіть дошку, щоб упорядкувати кришки для каструль, повісьте неглибокі полиці за дверцятами шафи під раковиною для додаткового зберігання засобів для чищення та створіть полицю для спецій позаду дверей. Варіанти безмежні, якщо ви зберігаєте предмети маленькими та плоскими. 

Перш ніж робити будь-які постійні рухи на задній частині дверцят шафи, переконайтеся, що двері все ще закриваються, залишаючи місце для наявних полиць усередині шафи.

02з 05

Пересипте спеції у відповідні банки

Хочете почуватися дорослим? Відповідні банки завжди є відповіддю. Декантування будь-чого взагалі є найшвидшим секретом організації кухні і від зерен до горіхів і спецій, все виглядає красивіше в узгодженій скляній банці.

Крім того, декантовані банки для спецій зараз здаються вершиною організації кухні. Спробуйте прокрутити свою стрічку, не побачивши іншого друга, який позначає свої спеції чудовими етикетками, написаними від руки. 

Як потрапити в ряди витончених знавців спецій? Спочатку перегляньте банки зі спеціями. Об’єднайте дублікати пляшок коріандру. Викиньте старий часниковий порошок. Наступний крок простий: пересипте спеції у відповідні банки. Потім використовуйте заздалегідь написані етикетки або, якщо вам подобаються написи від руки, напишіть власні. Кілька простих кроків, і ви матимете красиво організовані спеції, які будуть просити вас готувати.

03з 05

Додайте стійки для посуду та склянок

Подивіться на свою шафу для посуду. У вас може бути 8 тарілок, що піднімаються на 15 сантиметрыв, але у вас також є 20 сантиметрів втраченого простору вище — і, так, я просто вийняв рулетку для журналістської точності. Тепер проведіть таку ж перевірку свого скляного посуду. Швидше за все, відкриваючи дверцята кожної шафи, ви знайдете невикористаний простір.

Додайте полицю з підйомом, і ви подвоїте простір шафи. Ви більше не будете ненадійно складати склянки та шарувати миски поверх тарілок для салату. Кожен предмет матиме своє законне місце, а розвантаження посудомийної машини більше не призведе до крихкої гри в Jenga.

04з 05

Створіть спеціальну шухляду для кави та чаю

Коли справа доходить до кухонних переміщень, ви не помилитесь із тим, який розпочне ваш ранок весело, організовано: станція для приготування кави та чаю в ящику. Це був один із моїх перших проектів, і він приносить моєму серцю типу А так багато радості кожного разу, коли я відкриваю ящик. 

Ви почнете з очищення шухляди, бажано тієї, що ближче до кавоварки чи чайника. Потім інвестуйте в кілька організаційних елементів, щоб зберігати чайні пакетики та аксесуари для кави. Я знайшов довгі тонкі органайзери, які найкраще підходять для чайних пакетиків, і більші квадратні органайзери для кавових речей, як-от спінювач молока та приладдя для кавоварки еспресо.

Я також зберігаю кавові зерна, глечик для спінювання молока та вимірювальні прилади в ящику. Це універсальна кавова станція, прихована від очей і ідеально організована.

05з 05

Перетворіть порожню шухляду на контейнер для зберігання продуктів

Якщо ви один із тих людей, у яких стільки місця в шафі, що ви шукаєте способи його використання, дозвольте мені представити вам контейнер для зберігання продуктів. Організаційна мрія багатьох домашніх кухарів – мати спеціальне місце для продуктів, які не потрібно охолоджувати, але вони також не виглядають шикарно, складені у вазі з фруктами. 

А якщо у вас є порожній глибокий ящик, все, що вам потрібно, це кілька дротяних або перфорованих кошиків і вуаля, у вас темний сухий дім, ідеальний для тривалого зберігання картоплі, цибулі та яблук. 

Тепер ми просто просимо вас запросити нас помилуватися вашою бездоганно організованою кухнею. 

Прокрутка до верху