Як швидко очистити духовку за допомогою лимону

Маючи лише лимони, ви можете досягти бездоганного блиску своє духовки. Цей схвалений експертами метод надзвичайно простий. Очищення лимонами, може здатися нудним, але згодом ви зрозумієте наскільки це дієво і просто в прибиранні вашої кухні. 

Лайфхак, який уже викликав хвилю в соціальних мережах, є одним з найпростіших (але найпотужніших) методів очищення, які ви можете використовувати, і він повністю схвалений експертами. Отже, хоча ви, можливо, вже знаєте, як ефективно почистити духовку , цей трюк із очищенням лимонним соком може повністю змінити ваш метод. 

Незалежно від того, чи хочете ви впоратися з (навіть найжорсткішим) жиром без потужних хімікатів, чи просто хочете спробувати метод, який робить заголовки в Інтернеті, ці поради з очищення пояснять процес. 

Ось як зробити цей процес помітно швидшим, легшим і природнішим.

1. Зробіть суміш лимона і води

Для початку візьміть лише одну скибочку одного свіжого лимона на півтори склянки водопровідної води і помістіть в будь яких посуд для духовки. Потім помістіть суміш у розігріту до 120 градусів цельсія духовку на 20 хвилин.

2. Протріть духовку

Через 20 хвилин вимкніть вогонь і дайте воді охолонути кілька хвилин. Однак важливо не дати їй занадто охолонути, оскільки вона все ще повинна бути гарячою на дотик. Коли вода досягне потрібної температури, вам слід протерти дно духовки, стінки та решітки губкою або бавовняною тканиною, змоченою в гарячій воді з лимоном. Потім слід просушити піч іншою ганчіркою. 

3. Використайте стійку губку для глубокого очищення

Хоча використання ганчірки забезпечить бездоганну обробку, але експерти так само пропонують волокнистий скруббер або губку з деревної целюлози як більш екологічну ідею кухні. Як і раніше вам слід потерти до повного очищення, а потім витерти залишки теплою тканиною. 

Як почистити духовку лимоном і харчовою содою?

Для більш твердих, запеклих жирних ділянок ви можете використовувати харчову соду разом із лимоном на дні та всередині дверцят духовки. Спосіб такий же простий. Наріжте лимон товстими скибочками перед тим, як вичавити сік поверх харчової соди, і потерти його, поки він не стане чистим. Ви можете очистити свою духовку, покривши поверхню харчовою содою та використавши половину лимона як скребок у духовці. 

Чи корисний лимон для чищення духовки?

Так, використання лимона — один із найкращих способів очищення духовки. Природні очищувальні здібності цитрусових мають властивості знежирення та нейтралізації запаху. І його переваги не обмежуються вашою духовкою. Якщо ви шукаєте, як очистити мікрохвильову піч природним шляхом, ви можете використовувати лимонний сік у поєднанні з 1/3 склянки води. 

Експерт пропонує змішати розчин у мікрохвильовій мисці протягом 3-5 хвилин перед тим, як ретельно протерти внутрішню частину приладу. Не забудьте протерти зовнішню поверхню тканиною з розведеним оцтом або іншим миючим засобом.  

Прокрутити вгору