До і після: як темну кухню було перетворено на тепле, наповнене світлом приміщення

Темна кухня чи світла кухня, ось в чому питання. Обидві ідеї мають свій настрій свій стиль, свої переваги. Темна кухня це заявка на сміливі рішення, вона безумовно буде виглядати ефектно і захоплююче. В той же час світла кухня несе тепло і затишок.

Все залежить від ваших вподобань і вашого стилю і смаку. Тож експерт в цій справі перетворив темну кухню на світлу, здійснивши подорож кольорами, і обидві ідеї однаково вражаючі. Але якому з них ви віддаєте перевагу? 

До: примхлива галантерейна кухня

Коли справа доходить до ідеї чорної кухні, можна зробити гірше, ніж наслідувати прикладу цього таунхаусу. У той час як підлога була повністю пофарбована в цей сміливий відтінок, ширша кімната непомітно доповнювала похмуру схему завдяки темним, оливково-зеленим фарбам. Був також натяк на білий мармур, який створював різкий контраст на цьому фоні. Поряд із темними тонами, відомі «некухонні» меблі впроваджують естетику «клубу приватних членів», яка створила відчуття атмосфери у просторі – за межами колірної палітри. Дизайн середини минулого століття на початку став найкращим вибором для людей, які мають багатофункціональні житлові простори.

Сміливі тони продовжилися за кухонними стільницями до обідньої зони, яка раніше була залита темними тонами. Ці сміливі кольорові ідеї дозволили різнокольоровим книжковим корінцям розташуватися як міні-кольорові кишеньки разом із аксесуарами із заплямованого скла та мініатюрною стіною галереї. 

Після: затишок в жовтих тонах

Незважаючи на те, що темні тони перебувають на піку кухонних тенденцій, дизайнер змінив стіни, додавши в простір тонкої золотистої фарби. Це божевільно, наскільки по-іншому виглядає кімната. Землистий, теплий, жовтий нейтральний колір був нашим новим вибором, набагато світлішим і яскравішим, ніж раніше, і насправді досить незвичним.

Колір, який простягається від стіни до даху, є ідеальним партнером для дубових шаф ручної роботи. Він також компенсує кремові та білі акценти кімнати, які раніше створювали сусідство в просторі. 

І хоча це перетворення вражає з точки зору дизайну, колірний психолог пояснює, що трансформація також розкриває психологічні примхи.

Немає сумніву, що чорна кухня стала хітом стилю, створюючи сучасну, вишукану грань кімнати, яка легко може здатися застарілою зі зміною тенденцій. Як колір у просторі, він має вагу та інтенсивність, які можуть підсилити почуття. 

Але в нашому нинішньому динамічному та дещо складному світі він може здаватися менш гостинним і не забезпечує такої ж м’якої стабільності, яку забезпечують тепліші нейтральні тони. У такі часи ми знаходимо приземлення та експансивний простір в оточенні природних матеріалів, елементів, які викликають трохи ностальгії, і відтінків, які викликають тонке почуття оптимізму.

Прокрутити вгору