функциональный книжный шкаф

Супер функціональна легка книжкова шафа для будь-якої кімнати

Голландський дизайнер, який придумав цю функціональну книжкову шафу, любить елегантність і простоту в деталях меблів.

Саме ці, такі важливі аспекти, він і постарався відобразити у своєму творінні, що, на наш погляд, у нього чудово вийшло. Він вважає, що його проекти повинні бути досить цікавими, щоб привернути увагу до себе без додаткових зусиль та пояснень, і ця невелика книжкова шафа, безперечно, підтверджує це прагнення.

Історія та причина створення цієї шафи була дуже очевидна. Маленький син майстра, незважаючи на наявність нових гаджетів, любив також і свої книги. Книг було достатньо і всі вони зберігалися в різних коробках, які регулярно переверталися вгору дном у пошуках потрібної книжки. Зрештою, втомившись від постійного прибирання настав час для створення власної книжкової шафи для дитини.

функціональна книжкова шафа1

Звичайно ж, не довелося довго ламати голову творчій людині для створення книжкової шафи для дитини.

функціональна книжкова шафа2

Шафа складається з п’яти рухомих частин, які при необхідності можна відсунути та отримати додатковий простір. Таким чином ця відкрита книжкова шафа може рости разом з бібліотекою дитини і радувати її довгі роки.

функціональна книжкова шафа3

Матеріалом для виготовлення цієї шафи послужила фанера з тополі. Тополя сама по собі є легкою деревиною, до того ж це 100% екологічно чистий матеріал, що дуже важливо для здоров’я дитини. Оброблено виріб лляною олією.

функціональна книжкова шафа4
Прокрутка до верху