Ідеї для стильної чоловічої спальні

Прикрашання спальні може бути веселим та корисним заняттям – зрештою, ви створюєте свій власний затишок. Тим не менш, іноді може здатися, що ідей для чоловічої спальні не вистачає порівняно з жіночою чи дитячою. Створіть чоловічу спальню мрії, використовуючи колір, текстуру та аксесуари.

Іноді буває важко потрапити в потрібну ноту при оформленні чоловічої спальні – ви хочете, щоб вона була гладкою і шикарною, але ви не хочете, щоб вигляд виглядав клінічним. Тут ми покажемо вам як з нашими ідеями спальні для хлопців створити елегантний простір, який пропонує індивідуальність. 

Пам’ятайте, що використання предметів мистецтва та аксесуарів – це гарна ідея, щоб вдихнути життя у чоловічий простір. Не бійтеся використовувати колір, будь то стіни або м’які меблі.

Ідеї ​​для стильної чоловічої спальні

1. Обирайте сучасні чіткі лінії

Використовуйте чіткі чорні лінії, щоб позначити меблі та архітектурні форми у чоловічих спальнях. Відмінними доповненнями до декору чоловічої спальні можуть бути сучасні лампи із чорного металу, гравюри у темних рамках та чорні ніжки на меблях.

Інші чоловічі риси можуть включати такі технології, як смарт-техніка, динаміки і телевізор. Що стосується порад з дизайну спальні , головне, щоб малюнок був мінімальним, натомість розгляньте смужки та однотонні кольори, вони являють собою ідеальне поєднання.

2. Будьте сміливішими з фарбою

Чому б не зробити щось ефектне на стінах? Щось таке просте, як сміливий, темний колір, такий як вугільний, темно-ягідний або темно-синій, – це простий спосіб досягти вау ефекту.

Створіть згуртовану схему за допомогою яскравого темного кольору по всій кімнаті. Голови, простирадла та аксесуари можуть бути вибрані з урахуванням цього яскравого відтінку.

3. Використовуйте шкіряні акценти для гладкої обробки

Кожен простір повинен мати текстуру, щоб додати глибини та інтереси. Для гладкої та продуманої обробки використовуйте м’яку як масло шкіру як текстурний елемент.

Ви можете розмістити його на узголів’ї, тумбочці і стільцях. Шкіра фантастично сполучається з іншими натуральними матеріалами, тому поєднуйте її з деревом.

4. Використовуйте тонкий металік

Грайте з темними та похмурими схемами у чоловічих спальнях. Поєднуйте металеві шпалери для спальні та розкішні оксамитові тканини з контрастними золотими акцентами для створення гламурного образу.

Яскраві шпалери створять сильний фокус. У невеликих приміщеннях це допоможе відкрити решту кімнати, щоб вона здавалася більше.

5. Додати інтереси за допомогою панелей

Ідеї ​​обшивки стін спальні в глибоких і темних тонах – це простий спосіб створити відчуття члена чоловічого клубу у ваших сучасних ідеях для спальні. Цей ефект додасть додатковий вимір вашим стінам, а також тонкий та дуже живий елемент візерунка. 

Темні відтінки працюють особливо добре, коли світло падає на панелі, створюючи ще один шар малюнка.

6. Вибирайте темне дерево

Темне дерево переживає відродження популярності, і неважко зрозуміти чому. Це елегантно і сміливо, але не переконливо, якщо все зроблено правильно. 

Ці темніші породи дерева природно створюють відчуття мужності і однаково красиво поєднуються як з глибокими, так і з блідими відтінками, що означає, що вони підходять для будь-яких колірних схем спальні, які ви розглядаєте для декору своєї чоловічої спальні.

7. Додаємо геометричні візерунки

Геометрія – це не тільки гладкий, шикарний спосіб додати візерунок і життя в кімнату, а й неймовірно крутий.

Переконайтеся, що ви дійсно враховуєте, який масштаб ви додаєте з ними. Занадто маленьке повторення геометрії може бути досить громіздким, а дуже велике може здатися непропорційним в ідеях маленької спальні.

8. Надихайтеся узбережжям

Прибережний шик – вічна тенденція в інтер’єрах, і він чудово виглядає у спальні. Побілені стіни внахлест надають прохолоду і розширюють простір, підвищуючи рівень освітленості. Смужки та промислова фурнітура привнесуть у будинок морську атмосферу.

9. Ефектне узголів’я

Голови можуть принести так багато в спальню. Поряд із очевидним додатковим комфортом правильний вибір може стати ключовим моментом. Вийдіть зі своєї зони комфорту та виберіть яскравий варіант. 

Це чудова ідея для невеликих приміщень, тому що якщо залишити решту кімнати світлою та блідою, то погляд буде притягуватися до узголів’я, відволікаючи від розміру простору.

10. Накладаємо відтінки сірого

Ідеї ​​сірої спальні  нікуди не подінуться. Любов до сірого, як і раніше, спостерігається в більшості кімнат будинку, але він ідеально підходить для чоловічих спалень, оскільки підкреслює мужність, але з ідеальною м’якістю.

Щоб зовнішній вигляд не здавався похмурим, переконайтеся, що ви використовуєте різні відтінки сірого. Подумайте про свої статі, постільні речі, стіни… нашаровуйте все, від блакитно-сірого до темно-сірого. 

11. Використовуйте мистецтво, щоб додати особливості

Великі витвори мистецтва – це елегантний та витончений спосіб перетворити вашу спальню на суперстильний притулок. 

Виберіть чорно-білі принти для барвистої кімнати як крутий фокус. Як альтернатива, з відносно простими ідеями білої спальні ви можете додати сплеск кольору і візерунка за допомогою яскравого полотна.

12. Додайте яскравих фарб

Це міф, що чоловічі спальні завжди мають бути синіми, сірими чи чорними. Спробуйте додати трохи яскраво-червоного для зігрівального ефекту. 

Коли він закріплений темному тлі, він створює яскраве, але елегантне відчуття.

Прокрутити вгору