7 предметів, які руйнують енергію у вашій спальні

Деякі правила декору легко зрозуміти. Легко зрозуміти, чому великі килими роблять кімнату просторішою або чому темна фарба візуально звужує простір, але не всі правила декорування залежать від зору.

Не менш важливо враховувати позитивну енергетику вашої кімнати та предметів у ній. Через усе тече «життєва енергія» і що предмети, якими ми себе оточуємо, можуть дуже реально впливати на наше емоційне та духовне благополуччя.

Підхід дизайнера до декорування пояснює, чому захаращені будинки змушують нас відчувати стрес або чому вам важко розслабитися в спальні, яка рясніє аксесуарами з яскравими візерунками та насиченими творами мистецтва. Зверніть увагу: ці сім предметів руйнують енергію у вашій спальні. Ось як це виправити.

Яскрава постільна білизна

Це один із найпростіших способів перетворити хаотичний простір у спокійний із позитивною енергією: оновіть постільну білизну. Слід уникати яскравих кольорів і насичених візерунків. Якщо у вашій спальні яскраві кольори або дикі візерунки, просто зверніть увагу, наскільки відпочилими ви почуваєтеся вночі та вранці, коли прокидаєтеся.

Якщо вам важко заснути або ви відчуваєте занепокоєння, коли прокидаєтеся, подумайте про більш нейтральний колір у вашій спальні та подивіться, чи зміниться ваша енергія.

Відкриті полиці

Дослідження показало, що жінки, які живуть у захаращеному середовищі, ймовірно, мають високий рівень кортизолу, гормону, пов’язаного зі стресом.

Якщо ви прокидаєтесь і бачите хаос, ви можете цього не усвідомлювати, але енергія цього хаосу може закарбувати безлад і дезорганізацію в розумі. Це не просто передчуття — наука припускає, що це має серйозні переваги. Дослідження показало, що жінки, які живуть у захаращеному середовищі, ймовірно, мають високий рівень кортизолу, гормону, пов’язаного зі стресом.

Якщо ви від природи людина безладна, зверніть увагу на зберігання. Відкриті полиці або стелажі для одягу, які виставляють речі, миттєво роблять кімнату захаращеною. Коли ваша шафа більш організована та має простір, щоб ви могли бачити речі та легко діставатися до своїх речей, це робить ваш розум більш невимушеним. Це непомітно, але це має дуже велике значення.

Конкуруючі запахи

Дивно, але живі квіти не повинні виставлятися в спальні. Більшість людей спочатку думають про квіти чи рослини в спальні; однак я дізналася з фен-шуй, що насправді це не рекомендується, оскільки це забирає кисень, а це потрібно, особливо під час циклу сну.

Натомість вона рекомендує запалити одну свічку або спалити ефірні олії, щоб створити спокійну обстановку. Я вважаю, що запахи — це дуже індивідуальний досвід. Я люблю лаванду, м’яту, сандалове дерево та іланг-іланг. Якщо ви намагаєтеся розслабитися після довгого дня, вона каже, що цитрусових ароматів слід уникати. Я не рекомендую апельсин, лимон або грейпфрут перед сном, тому що вони приносять велику родзинку та відчуття енергії. Однак я люблю їх уранці. Вона зберігає ці підбадьорливі масла на кухні, а не в спальні, щоб розділити енергію.

Жорстке освітлення

Освітлення може сильно впливати на настрій. Увечері завжди вибирайте м’яке освітлення, щоб ваші очі могли розслабитися та підготуватися до відпочинку. Вона каже, що в кожній спальні повинні бути настільні лампи або бра з м’яким освітленням: Підвіски та торшери теж гарні, але спробуйте знайти щось із диммером, щоб ви могли пам’ятати про час доби.

Технологія також може змінити енергетику у вашій спальні. Я також роблю все можливе, щоб не користуватися телефоном і комп’ютером принаймні за годину до сну, щоб я могла розслабитися та відволіктися від енергії технологій. Читання, медитація або ведення щоденника при м’якому освітленні — чудовий спосіб розслабити очі вночі.

Кутові меблі

Зверніть увагу на меблі у вашій кімнаті та запитайте себе: чи має вона чітке призначення? Це запрошує? Меблі, якими ви ніколи не користуєтеся, або які мають занадто багато гострих країв, можуть бути непривітними та створювати відчуття дискомфорту в кімнаті. Натомість вона рекомендує меблі з м’якими, органічними лініями, які привабливі.

Вибираючи меблі, дизайнер використовує подібний підхід до Марі Кондо і рекомендує купувати речі, які викликають радість, а не просто задовольняють потреби. ЇЇ улюблені речі в моїй спальні — це крісло для медитації та новий витвір мистецтва, який ми нещодавно придбали. Побачивши ці два предмети, я нагадую мені приділити час собі. Навіть якщо я швидко біжу через кімнату, щоб щось схопити, це як маленьке м’яке привітання, щоб перевести подих і пам’ятати бути просто.

Захаращені тумбочки

Безлад на стільницях має бути зведений до мінімуму, є один предмет, який вона стилізує в надлишку: кристали. Вони також не просто виглядають красиво — кожен кристал має своє призначення, пояснює вона. На камінній полиці навпроти нашого ліжка лежить великий гарний димчастий кварц у формі півмісяця з чорним турмаліном для заземлення та захисту. [У мене також є] необроблений аметист, щоб принести у вищу сферу мрій, і лепідоліт, який іноді називають «Прозаком» кристальне царство, тому що воно, як відомо, зменшує стрес, занепокоєння та гнів. Тоді біля каміна мого чоловіка чорний лабрадорит для розчинення негативної енергії та захисту.

Фотографії

Однією з найпоширеніших помилок, яку люди роблять у своїй спальні, є вибір фотографій і творів мистецтва. Згідно фен-шуй, спальня повинна створювати відчуття інтимності, спокою та комфорту. Таким чином мене навчили, що важливо створювати інтимність у кімнаті, тому у нас є лише фотографії мого чоловіка та мене наша кімната, хоча у нас двоє дітей. Це дійсно змушує нас обох відчувати, що це наше священне місце.

Прокрутка до верху