5 сучасних плаваючих ліжок, які ми любимо (і чому ми любимо)

Сучасні спальні тепер мають плаваючі ліжка, які є міцними та створеними для довговічності

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, як це спати, наче висіти в повітрі? Завдяки інноваційній роботі виробників ліжок це може, певним чином, стати реальністю. Плаваючі ліжка — чудовий спосіб додати вашій спальні сучасний відтінок. Сьогодні вони бувають усіх форм і розмірів, тож ви легко знайдете предмет, який привертає увагу для вашого сучасного простору.

1. Ліжко Fluttua від LAGO

Дивлячись на вражаюче плаваюче ліжко Fluttua, ви не можете не замислитися – як воно працює? У прекрасному ліжку, яке вперше було випущено в 2004 році, здається, є все. Воно створює легкість, викликає емоції і, звичайно, привертає увагу.

Для створення ширяючого вигляду LAGO використовував одну центральну ніжку та металеву раму, яка однією стороною прикріплена до стіни. Ці елементи утримують 8-мм основу з ламінату високого тиску, на яку ви кладете матрац.

2. Ліжко Nordik платформа Nexera

Якщо ви шукаєте плаваючу раму ліжка, яка здається підвішеною зверху, дизайн від Nexera точно вас вразить. Ліжко на платформі Nordik має витончене покриття з ламінату. Доступна в кількох кольорах, таких як горіх, клен, чорне дерево, чорний і білий, ця рамка має загальний природний вигляд. 

Крім того, він також напрочуд легкий – хоча продукт важить лише близько 45 кілограмів, він забезпечує всю необхідну підтримку.

3. Ліжко-платформа Floyd

Ця мінімалістична рама плаваючого ліжка не лише має сучасний вигляд, але й є екологічно чистою. Насправді воно виготовлено з фанери класу А, яка не виділяє токсичних випарів у процесі виробництва. 

Що чудово, модульне каркасне ліжко з платформою має панелі, які можна знімати та додавати за бажанням. Це означає, що ви можете налаштувати його відповідно до своїх потреб, зробивши його близнюком, королевою або королем. Завдяки кільком доступним варіантам кольорів його можна підібрати до будь-якої естетики.

4. Sydney Floating Bed від Saatva

Для більш сучасного вигляду каркас плаваючого ліжка Saatva Sydney не розчарує. Якщо ви поєднаєте втоплені ніжки разом із красивою оббитою рамою ліжка, ви отримаєте результат, який приємний для очей і здається майже футуристичним.

Замість використання ламелей каркас ліжка спирається на м’яку платформу. Проста, сучасна елегантність у своїй найкращій формі – так можна це описати.

5. Народне ліжко від Shabby Chic

Ліжко Folk Bed від Shabby Chi c – ідеальний вибір для інтер’єру в стилі бохо-шик. Каркас ліжка, виготовлений вручну з меліорованої сосни, може мати сучки, тріщини та діри, але це цілком нормально для його природних характеристик. Насправді це лише додає пляжного, вінтажного відчуття.

Якщо ви в душі романтик (або просто сподіваєтеся додати трохи затишку у свою спальню), то Folk Bed стане чудовим доповненням.

Ті, хто втомився від традиційних каркасів ліжок, безсумнівно, будуть вражені плаваючими ліжками, які не можуть не бути центром уваги в будь-якій кімнаті. Часто вони є відмінним рішенням не тільки тому, що виглядають елегантно, але й тому, що вони можуть допомогти заощадити простір.

Прокрутка до верху