цвет в ванной5

10 способів додати колір у дизайн ванної

Нейтральні відтінки є популярним вибором для ванних кімнат, але це не означатиме, що додавання кольору неможливе.

У такому маленькому просторі яскравий колір може здатися ризикованим — але це навпаки. У невеликих масштабах це дуже потрібно.

Від 10 простих способів, за допомогою яких можна додати колір у дизайн ванної кімнати.

колір у ванній

1. Фарба 

З практичної точки зору, фарба є найпростішим і найдоступнішим способом, щоб додати кольори в простір. Ми рекомендуємо вибрати бажану основу, а потім будувати решту колірної схеми кімнати навколо неї.

колір у ванній1

2. Вибираємо стіну з акцентом

Якщо ідея додавання кольору у всій кімнаті видається вам зайвою, спробуйте зробити один акцент. Ключовим моментом тут є вибір правильної стіни – здебільшого ця стіна навпроти входу в кімнату.

колір у ванній2

3. Гра барвистою плиткою

Пройшли ті дні, коли вся ванна була оброблена плиткою насиченого кольору. У сучасних ванних кімнатах використовують барвисту плитку, щоб привернути увагу до однієї точки в кімнаті.

колір у ванній3

4. Ванна, як джерело кольору

Сучасний вигляд до кімнати обов’язково додасть барвиста ванна. Ви можете вибрати її з різних матеріалів, таких як мідь або розписний фарфор. Вибирайте такий відтінок, в якому ви впевнені, що він радуватиме вас протягом довгого часу.

колір у ванній4

5. Додаємо колір до меблів

Коли йдеться про додавання кольору до меблів, у вас є два варіанти – додати колір до верху або його підстави. Розглянемо варіант суцільного кольору, розділеного нейтральною смугою для балансу з рештою простору. Барвисті відтінки добре виглядають на столах або стелажах. Хороший варіант стільниці – мармур чи граніт.

колір у ванній5

6. Використовуємо барвисті рушники

Коли йдеться про додавання кольору, можна скористатися величезним вибором рушників. Підібрати вдасться будь-яку колірну гаму, відносно не дорого. Плюс до всього, ви зможете їх легко замінити на інші кольори, якщо колишні перестануть вам подобатися.

колір у ванній6

7. Акцент на підлогових покриттях

Килимок у ванній кімнаті може легко влити багато кольорів у простір, а також виконає своє функціональне призначення у кімнаті. Виберіть колір, який зв’яже всі маленькі акценти в один гармонійний простір.

колір у ванній7

8. Не забуваємо про інтер’єр

Одна з найпоширеніших помилок полягає в тому, що, оскільки ванни часто менше, ніж інші приміщення в будинку – не потрібно турбуватися про деталі і декор. Однозначно ні. Декілька добре розміщених елементів декору є секретом, який допоможе зробити цей маленький простір справді одним цілим. Розгляньте можливість використання свічок, корзин або декоративних полиць.

колір у ванній8

9. Повісимо на стіни яскраві картини

Красива барвиста картина чудово справляється з додаванням кольору простору. Важливо вибрати менш вологу стіну, щоб не зіпсувати картину.

колір у ванній9

10. Використовуємо зелень

Якщо інші способи не підходять, використовуємо трохи кольору від природи.

Прокрутити вгору