5 схвалених дизайнерами способів зробити ваш простір свіжим у Новому році

Новорічні обіцянки не є чимось новим, насправді, вони настільки поширені, що на даний момент стали майже кліше. Але є що сказати про те, щоб підвести підсумки свого оточення на початку нового року та переконатися, що ваш спосіб життя підходить вам.

І ні, ми не говоримо про абонементи в тренажерний зал і річні планувальники. Ми говоримо про щось ще більше: про ваш дім.

Дім – це місце, де ми проводимо більшу частину вільного часу, де ми знаходимо розраду, де створюємо спогади, де ми приймаємо наших друзів і родину. Дім справді там, де серце. Отже, важливо зберігати речі свіжими.

Від невеликих змін, які справляють миттєвий вплив, до зростаючих тенденцій, які зроблять ваше приміщення абсолютно новим, ці схвалені дизайнерами ідеї обов’язково допоможуть вам (і вашому дому) почати рік правильно.

01з 05

Використовуйте подушки та ковдри, щоб додати колір

Додавання нового кольору у ваш простір — один із найпростіших способів справити велике враження, але вам не обов’язково фарбувати стіни, щоб новий відтінок вам підійшов.

Зробіть заяву про себе, додавши яскраві пледи та декоративні подушки у свою вітальню та сімейну кімнату. Холодні кольори та різноманітні текстури можуть допомогти контрастувати з приглушеними меблями та додати розміру, щоб зробити ваш простір більш живим.

02з 05

Підсвічування настрою

Існує голосний контингент любителів дизайну, які абсолютно ненавидять верхнє освітлення, і цей рух також набирає обертів у соціальних мережах. Отже, замість того, щоб вмикати це різке світло на стелі, подумайте про те, щоб використовувати навколишнє освітлення, наприклад лампи або свічки.

Принесіть у свій дім затишок за допомогою великої кількості свічок. Це дає змогу вмикати менше світла та зігрівати простір світлом свічок, а також створювати чудовий запах у вашому домі.

03з 05

Додайте старовинні рамки до своєї колекції мистецтва

Комісійні магазини, вінтажні магазини та розпродажі нерухомості вже давно є популярним місцем для любителів мистецтва, які шукають унікальні чи несподівані твори. Але деякі дизайнери пропонують в першу чергу акцентувати увагу на каркасі. Додавання вінтажної рамки до витвору мистецтва, який ви вже маєте на виставці, є простим і майже миттєвим способом змінити зовнішній вигляд вашого простору.

Але не хвилюйтеся, якщо у вас немає існуючих виробів, які потребують нових рам. Ви завжди можете почати з рамки та замовити принт під розмір.

Я завжди стежу за розкішними вінтажними рамками, а потім замовляю  цифрові відбитки, які підходять до вінтажних рам, а не навпаки.

04з 05

Прийміть особистий вибір дизайну

Слідувати останнім тенденціям – це добре, але є щось, що варто сказати про продуманий вибір дизайну, який допоможе перетворити ваш простір на відображення того, що для вас є найважливішим.

Я сподіваюся, що цей рік продовжить змінюватись у бік «значущості». Додавання речей у ваш дім, які щось значать або про щось вам нагадують, — це прекрасний спосіб створити простір, який є унікальним і особистим, незалежно від сучасні тенденції.

05з 05

Переосмисліть, де ви демонструєте мистецтво

Якщо вас задовольняють ваші поточні рами, ви також можете змінити ситуацію, переосмисливши, де ви демонструєте своє мистецтво. У той час як вітальні та спальні є звичайними місцями для стін галерей і одноразових предметів, багато інших приміщень у вашому домі могли б отримати користь від одного або двох привабливих творів мистецтва.

Кухні давно були позбавлені мистецтва. Це закінчиться у 2023 році.

Прокрутка до верху