квартира в стиле модерн

Квартира в стилі модерн

Модерн – це стиль, здатний створити екстравагантну атмосферу у приміщенні.

З появою цього стилю з’явилася можливість застосовувати інноваційні декоративні рішення і акценти. Відмінними рисами квартири в стилі модерн є пишність та екстраординарність.

Невід’ємною частиною модерну вважається наявність рослинних мотивів, які можуть бути прикрасою меблів.

При цьому важливою умовою є функціональність вибраних меблів. У разі вибору декоративних меблів, прикраса квартири в стилі модерну має бути зосереджено на функціональності. Краса та вишуканість у такому разі досягаються за допомогою яскравих акцентів та нестандартних фактур. Дуже часто для такого інтер’єру застосовують вироби ручної роботи, елементи дерева та кування, мозаїка.

Для того, щоб відтворити справжній модерн використовуються виключно світлі відтінки сірого, зеленого, фіолетового та срібного кольорів.

Для стін краще вибирати шпалери з рослинними візерунками або просто оштукатурити їх. Вільне планування квартири в стилі модерн також буде безперечним плюсом для такого інтер’єру. Стелі та підлоги необхідно робити багаторівневими, це сприяє правильному зонуванню простору.

Перевагою стилю модерн є і те, що він відкриває горизонти для любителів експериментів та змішування різних стилів та елементів декору.

Модерн дозволяє створити затишний та комфортний дизайн, який буде чудовим рішенням для великих сімей, що складаються з різних поколінь. У такому будинку кожен знайде щось своє.

Але щоб правильно оформити квартиру в такій стилістиці, потрібно попрацювати та знайти зв’язок між різними зонами будинку, та спрогнозувати, які елементи декору відіграватимуть ключову роль.

Якщо грамотно підійти до вирішення цього питання, то атмосфера такого будинку залучатиме зручністю, витонченістю та елегантністю.

Прокрутити вгору