shkafy-kupe-v-prixozhuyu_3

Шафи-купе в передпокій – правильне та функціональне рішення.

Останнім часом, з розвитком нових варіантів облаштування простору та систем зберігання, шафи купе до передпокою все більше користуються попитом у населення.

shkafy-kupe-v-prixozhuyu_2

Адже це не тільки чудовий спосіб зручно розмістити речі та зберегти багато корисної площі, але також і можливість прикрасити інтер’єр житла, надати йому власного стилю.

Зараз шафи-купе розташовують і в спальні, і в передпокої, і у вітальні. Такий момент, що шафи купе, що розміщуються у різних приміщеннях квартири, повинні мати певні особливості, не викликає сумніву. Як правило, при виготовленні шафи-купе фірма-виробник враховує всі потреби замовника та дозволяє йому самому вибрати характеристики (наповнення, розміри, оформлення) шафи-купе на замовлення.

Для початку розглянемо шафи-купе до передпокою. При виборі шафи для вашого передпокою варто врахувати наступні моменти.

shkafy-kupe-v-prixozhuyu_1

Дуже добре, якщо в ньому будуть хоча б одні дзеркальні двері. Ви відчуєте правильність такого рішення, коли ви матимете можливість оцінити свій зовнішній вигляд, перед виходом з дому. Колір шафи можна вибрати на свій смак, але так щоб вона вписувалася в навколишній інтер’єр.

Оптимальним наповненням шафи-купе у передпокої найчастіше вибираються 2 секції для верхнього одягу та одна секція для полиць, залежно від довжини шафи, якщо місця небагато, то секції комбінуються. Так верхній одяг можна буде розвісити у секції за сезонами. На полицях згодом можна буде розмістити головні убори, рукавички, шарфи, парасольки тощо, створюючи бездоганний порядок. Для взуття можна зробити спеціальну цокольну полицю, а якщо шафа досить висока, то ще одну полицю над нею.

shkafy-kupe-v-prixozhuyu

Варто зазначити, що шафи-купе для передпокою суттєво економлять місце, не займаючи весь прохід при відкриванні – це дуже важливо, адже площа коридорів у квартирах не така велика.

До того ж одяг у шафі знаходиться на вішалці, а не на гачках, як у звичних нам меблів для передпокоїв, що дозволяє уникнути її деформації.

Прокрутити вгору