kuxonnaya-mebel

Історія розвитку кухонних меблів

Сферу кухонних меблів прийнято вважати відносно молодою і налічує вона в Україні приблизно двадцять років.

Тоді на своєму початковому етапі такі меблі поділялися на певні області, які чітко розмежовувалися:

— Так звані «елітні» кухонні меблі.

Декілька салонів у Києві займалися її реалізацією та завозили кухонні меблі з Італії та Іспанії. Коштувала вона на той час пристойно.

– Польські меблі.

Приходили вони до нас комплектами, причому якість були різного – від найдешевших і швидко ламаються до більш стійких.

— І нарешті меблі від наших виробників.

Вітчизняних меблів на той час було дуже мало. Матеріали для виробництва використовувалися вітчизняні, але за польськими технологіями.

В іншому все було досить консервативно, мало вибору, дорогі ціни. Магазинів, що займаються виключно продажем кухонних меблів, практично не було. Вони намагалися спеціалізуватися у всьому, що могло принести прибуток.

Ближче до 2000 років почався «шалений бум» у розвитку кухонних меблів в Україні. Почав з’являтися попит, і постачальники швидкими темпами намагалися його заповнити. Тоді на ринку переважали Італійські, Польські, а також трохи менше Словацькі та Чеські меблі.

Криза 1998 року підломила український сектор кухонних меблів, який і без того не відрізнявся сталістю та якістю. Закрилося безліч меблевих салонів, решта були змушені перебудовуватися на новий лад, більш відповідний попиту серед покупців.

Тим не менш, починаючи з 2000 року стало зростання у виробництві кухонних меблів, виробники почали робити більш якісне ДСП, та й ціни стали набагато прийнятнішими.

Зараз кухні представлені найрізноманітнішим способом, тому що меблевий ринок просто кишить різним вибором. Виробники намагаються врахувати побажання своїх покупців, використовуючи навички та техніку західних компаній, а також привозячи якісні матеріали з-за кордону.

У городян з’явилася також можливість придбати кухні на замовлення, так вони можуть отримати саме те, що потрібно, варіант який їм потрібен, не дбаючи про розміри і комплектацію готової кухні.

Таким чином, кухонно-меблева індустрія не стоїть на місці і ми бачимо постійний її розвиток з урахуванням останніх новацій та зміни структури даного сектора бізнесу у всьому світі.

Прокрутити вгору