15 домашніх тенденцій, які продовжують витримувати випробування часом

Як то кажуть, тренди приходять і йдуть — переважно. Деякі тенденції є тривалими або навіть позачасовими: рік за роком, десятиліття за десятиліттям певні тенденції залишаються популярними та актуальними. (Деякі навіть еволюціонували, щоб досягти культового статусу.) Незалежно від стилю чи естетики декору, якому ви віддаєте перевагу, існує позачасовий тренд, який підійде для вашого простору.

Ми звернулися до 15 експертів у сфері дизайну, щоб визначити ключові тенденції, які піднялися над змінами у смаках. Читайте далі, щоб дізнатися, які тренди справді витримали перевірку часом.

1. Продумана обшивка панелями

Чудовий виріб завжди витримує випробування часом і повертається знову і знову. Усе, починаючи від рейок для стільців і закінчуючи дошкою, рейками та молдингами… ці ретельно продумані деталі створюють дизайн. Це те, що робить кімнату з плоскої цікавою та особливою. Різновиди столярних виробів можуть з’являтися і зникати з тенденціями, але ми побачимо, що вони будуть використовуватися вічно.

2. Значущі сувеніри

Позачасові тенденції зв’язуються з людьми на емоційному рівні. Ось чому пам’ятні сувеніри та старовинні предмети, вплетені в будь-який дизайн, завжди є чудовим способом підкреслити індивідуальність його мешканців: бабусин камінний годинник, килимок із дідусевої крамниці, татові пожовклі підручники коледжу, мамин посуд. Як люди, нам потрібен особистий зв’язок, і доки ця потреба задовольняється, наш розум стимулюється та чуйний, таким чином стимулюючи веселе почуття вдячності.

3. Рослини

Включення рослин в інтер’єр будинку – це позачасовий тренд. Оскільки це не просто об’єкти, а живі істоти, які допомагають нам зв’язати нас із природою та очищають повітря, я вважаю, що мати рослини в домі схоже на домашніх тварин і продовжуватиме приносити радість і спокій у домівки людей у ​​доступному для огляду майбутньому.

4. Змішування текстур

Змішування текстур — це тренд, який, на мою думку, витримає випробування часом. Поєднання різноманітних фактур створює цікавий багатовимірний дизайн. Незалежно від того, чи то ротанг, тростина, оксамит чи букле, фактичні матеріали можуть входити в моду та виходити з моди, але балансування різноманітних текстур – ні.

5. Натуральний камінь

Натуральний камінь! Багато часу наші клієнти вагаються, чи варто використовувати білий мармур на кухні, але я завжди нагадую їм, що в Європі ці плити існують сотні років і з віком стають лише кращими.

6. Пофарбовані кухонні острови

Пофарбувати свій острів у контрастний колір — це вічна тенденція нашої книги. У той час як «внутрішні» кольори змінюються залежно від пори року, використання кольору для виділення вашого кухонного острова є трендом, який виявився абсолютно стійким. Нам подобається, що контрастний острів може додати глибини чистому та спокійному дизайну кухні, не стаючи непотрібним відволіканням. 

7. Шпалери

Шпалери [це] величезний тренд, який коливався протягом багатьох років і повернувся у великій мірі. Коли ви спілкуєтеся зі старшим поколінням, вони або люблять, або ненавидять шпалери, і це, як правило, повертає їм певне бачення чи відчуття. Але молоде покоління насправді не виросло з шпалерами в своїх будинках. Це був справді певний час, місце, стиль. Однак я вважаю, що шпалери суттєво повернулися і залишаться тут. Я думаю, що головна відмінність полягає в тому, що змінилася ціна та застосування. Тепер ви можете зайти на Etsy, купити шпалери та встановити їх самостійно. До появи вінілу це було неможливим. Шпалери були зарезервовані для елітних будинків, де працювали дизайнери, але тепер шпалери для всіх! Для мене це тенденція, яка тривала і витримає випробування часом.

8. Відкриті плани поверхів

Відкриті плани поверхів, незважаючи на те, що вони в тренді, також дуже сприяють створенню спільноти (або, в даному випадку, сім’ї). Відкриті плани поверхів дозволяють досягти продуманого балансу між функціональністю та комфортом, не поступаючись одним для іншого. Хоча це очевидно в The Wing, удома один член сім’ї може готувати, інший працювати за стільницею, а інший розташуватися в зручному м’якому сидінні, що дозволяє сім’ям якісно проводити час разом і займатися одне одним.

9. Стіни галереї

Я вважаю, що стіни галерей поза часом, тому що їх можна легко вписати в будь-який простір. Вони можуть бути формальними чи повсякденними, симетричними чи органічними, відповідаючи майже будь-якій дизайнерській концепції та бюджету. Стіни галереї, як правило, особисті для клієнтів. Клієнти часто мають колекцію художніх чи сімейних фотографій, які вони хочуть показати, але не знають, як включити їх у свій простір. Мені подобається об’єднувати стіни галереї, щоб справити великий вплив на простір, про який часто забувають, або створити фокус. Стіни галереї чудово підходять для сходів або коридорів, щоб використовувати переваги високої висоти стелі або великого проміжку стін.

10. Сучасні меблі середнього століття

Тенденція дому та дизайну, яка витримала випробування часом, — це культові сучасні меблі середини століття та їх помітний вплив на сучасні меблі та аксесуари. До цього дня ви миттєво отримуєте кредит на дизайн, якщо розмістите класичний стілець Eames або стіл Saarinen у просторі. І деталі середнього століття, такі як використання деревини волоського горіха, звужені ніжки та кольори, такі як насичений помаранчевий, охра та бірюзовий, все ще популярні. 

11. Вінтажні деталі

Тенденції приходять і йдуть, але використання вінтажних речей — це тренд, який завжди витримує випробування часом і залишається моїм улюбленим з року в рік. Вінтажні вироби, як правило, добре виготовлені, мають патину, яка додає зовнішньому вигляду, і доступні негайно (що є великим бонусом у сучасному світі незавершених замовлень і затримок доставки). Вони додають стільки індивідуальності та тепла простору та часто вимагають мінімум роботи. Ви можете використовувати предмети мистецтва, дзеркала, меблі або навіть перетворити предмети для нових цілей, наприклад перетворити шафу чи комод на туалетний столик.Що б ви не знайшли, це ніколи не вийде з моди.

12. Білі кухні

Загалом, білі кухні ніколи не вийдуть з моди. Ніколи. Зокрема, білі шафи в поєднанні з білою плиткою метро — позачасові фундаментальні елементи, які відповідають різноманітним уподобанням стільниці та постійним тенденціям металевих акцентних оздоблень.

13. Ротанг

Незалежно від того, чи називаємо ми це лозою, ротангом чи очеретом, меблі та декор із ротанга є непідвладними часу, тому що натуральні матеріали та тони приносять тепло в будь-який простір. Завдяки сучасним силуетам, представленим у сьогоднішніх колекціях ротанга, ви можете додати ротанг у свій простір за допомогою справді високих предметів, які займають центральне місце, як натяки на тепло, що доповнюють контрастні кімнати, або грайливі предмети з великою індивідуальністю — замість того, щоб розбиватися. вийняти свій старий стілець Papasan.

14. Справжній ліс

Протягом історії люди використовували деревину в своїх домівках. Ми любимо його за його вроджений зв’язок із природою; це відчуття, яке виходить за рамки тенденцій і не може бути відтворено штучними матеріалами.

15. Продумане застосування

Я відчуваю, що майже будь-яка «тенденція» варта того, щоб її зберегти, якщо її продумано виконувати. Мармур, латунні світильники, світильники Serge Moille, шпалери — все це має місце в історії, і в поєднанні з іншими елементами, щоб створити простір, який створює відчуття зібраності, ніби його збирали разом і доповнювали з часом, результат такий дуже особливий.

Прокрутка до верху