Як досягти темного академічного стилю в інтер’єрі вашого дому

Навіть якщо минули роки з того часу, як ви урочисто пройшли через сцену, щоб отримати диплом, привабливість шкільної атмосфери ніколи не зникає. Неперевершений запах запилених книг, тихий шепіт прикрашеної вітражами бібліотеки та хрускіт опалого листя під вашою новою парою лоферів — усе це свіже та надихаюче, навіть якщо все це засновано на давніх традиціях.  

Щоб створити це відчуття без стресу, пов’язаного з підготовкою до випускних іспитів, ви можете створити у своєму домі сміливе, книжкове відчуття . Тенденція темного академічного дизайну інтер’єру поєднує в собі плед, шкіру та темні відтінки, для образу, який однаково вишуканий, готичний, романтичний і такий же похмурий. 

Що таке темний академічний стиль?

Темна академія — це субкультура дизайну, яка виглядає книжковою, примхливою та нагадує темні бібліотеки, антикварні книги та м’яке світло свічок.

Темна академія — це створення настрою. Це часто найкраще ілюструється глибокими, темнішими тонами, фарбами, штукатуркою, текстурами, візерунками та насиченою деревиною. Відчуття, яке він викликає, водночас чуттєве та затишне — це неймовірний настрій.

Готові зануритися в темний академічний дизайн інтер’єру? Читайте далі про дев’ять місць, які підкреслюють тепло та елегантність образу.

01з 09

Виберіть темні та драматичні кольори фарби

Зараз не час уникати сміливих, драматичних відтінків. Вибираючи кольори фарби для темної академічної кімнати, подумайте про темний колір. Цей величний синій, додає глибини спокійним, впевненим способом, особливо коли використовується у великих дозах, як книжкові шафи від стіни до стіни в офісі чи бібліотеці.

Однак вам не потрібна бонусна кімната, гідна кабінету директора, щоб включити цей тренд у свій дім. Вигляд можна перенести практично в будь-яку кімнату, але найкраще це зробити в зоні, яка не є відкритим планом. Бібліотека, вітальня чи ванна кімната — чудові місця для досягнення такого вигляду.

02з 09

Немає бібліотеки? Без проблем

Навіть якщо у вашому домі немає офісу чи бібліотеки. це не означає, що ви повинні пропустити зовнішній вигляд взагалі. Тільки тому, що ви не потонули в книгах у шкіряних палітурках, це не означає, що ви не можете направити Nevermore Academy або Гоґвортс у свій власний дім.

Натомість подумайте про те, щоб справити велике враження в скромному та часто забутому просторі, наприклад, у під’їзді чи коридорі. Саме це зробив Адамс. Невеликий простір, як-от під’їзд, потребує темного кольору, щоб створити те саме відчуття інтимності, яке створила б похмура бібліотека. Гості, природно, прагнуть пройти до більш світлих просторів, де справді може початися чарівництво.

03з 09

Підніміть настрій несподіваними творами мистецтва

Може виникнути спокуса змінити колір темного дерева, але щоб повністю прийняти темний академічний образ, відкладіть пензлик.

Дерев’яні бібліотеки та офіси часто фарбують, але в бібліотеці з червоного дерева є щось таке гарне, величне та позачасове. Щоб покращити настрій, не вибілюючи стіни, вона додала зухвалого підморгування простору за допомогою нетрадиційних творів мистецтва.
 
Ми не давали цьому простору виглядати надто серйозним завдяки великому портрету коня, який є химерною грою більш традиційного портрета, який ви, можливо, бачили колись. Іноді перевертання традиційної ідеї може надати кімнаті власної індивідуальності та зробити її більш запам’ятовуваною.

04з 09

Інвестуйте в приголомшливі віконні штори

Так рідко ми рекомендуємо блокувати природне світло, але це важливо для темного академічного вигляду. У цій житловій зоні Соліс застосував вікна від підлоги до стелі для фільтрації сонячного світла, що створює теплий червоний відтінок у просторі. У будь-якій кімнаті з нижчою стелею можна легко відчути затишну, теплу атмосферу, необхідну для темного академічного середовища, незалежно від того, чи то ванна кімната, оздоблена плиткою темних тонів, чи спальня, пофарбована однотонною фарбою (темно-синій або колір еспресо, можливо), покриваючи всі чотири стін і стелі.

05з 09

Черпайте натхнення в літературі та бібліотеках

Дизайнер інтер’єру має багато ідей щодо того, де шукати натхнення для темної академії, і вам не потрібно далеко йти.

Щоб створити настрій, дозвольте кольоровій історії взяти з речей або спогадів, які нагадують вам про літературу, бібліотеки та речі, які витримали випробування часом, як-от природа, патина шкіряного ранця чи старовинного дерева.

06з 09

Додайте слабке освітлення

Стоси на стоси книжок? Перевірте. Класичні візерунки? Перевірте. Темні, насичені тони? Також перевірте. Завершальним штрихом цього темного академічного столу є освітлення.

Освітлення відіграє важливу роль у створенні цієї атмосфери. Перевага віддається лампам розжарювання та лампам розжарювання. Вся справа в слабкому, теплому освітленні.

07з 09

Маленькі кольорові плями знадобляться

Вбудовані елементи від стіни до стіни в кімнаті, витриманій у нейтральних кольорах, створюють темну академічну атмосферу. Для сучасного повороту до тренду додайте невеликі вкраплення кольорів, як це зробив цей простір, спроектований Jessica Lagrange Interiors . Подумайте про барвисті книжки з мистецтва, табурет із принтом зебри чи картину з жовтим сонцем. Маленькі моменти яскравих відтінків роблять простір придатним для генерального директора, який не сприймає себе надто серйозно.

08з 09

Встановіть бібліотечну драбину

Створіть своє найкраще враження від «Красуні та чудовиська », додавши рухливу бібліотечну драбину до темного академічного простору. Драбина не тільки практична для того, щоб дістатися до книг на полицях, але й додає вишуканої естетичної привабливості. Вам здасться, що ви вибираєте книгу, набагато старшу за вас, із бібліотеки Гарварду замість домашньої.

09з 09

Шар пишних текстур

Трюк створити темну спальню в академічному стилі, в якій не здається, що у вас зараз будуть проблеми з директором? Текстиль і текстури. Робіть нотатки в цій спальні. Вона поєднала текстуровану обробку стін з маслянистою м’якою постільною білизною, прозорими віконними обробками та меблями, які просять доторкнутися. Він пом’якшує зовнішній вигляд, роблячи його доречним у спальні.

Прокрутка до верху