дизайн загородного дома

Ультра-сучасний дизайн заміського будинку в Україні

Розташований у Дніпропетровську, цей ультра-сучасний заміський будинок планувалося на першому етапі просто доопрацювати та внести невеликі зміни до дизайну, але після плани змінилися та виріс повномасштабний дизайн-проект.

Власник дуже любить гарну підлогу, що стало відправною точкою в дизайні цього заміського будинку. Дизайн-студією була побудована унікальна атмосфера в будові, саме така, як уявляв клієнт — сучасна та затишна. Дизайнери прикрашали приміщення будинку зі збалансованою чоловічою та жіночою витонченістю. Зелено-сіра «жива стіна» прикрасила житловий простір та створила гарну сучасну вертикальну естетику.

дизайн заміського будинку1
дизайн заміського будинку2
дизайн заміського будинку3
дизайн заміського будинку4
дизайн заміського будинку5

 Основна ідея дизайну заміського будинку була заснована на комбінації та взаємодії контрастних кольорів, матеріалів та текстур.

Чорні глянсові елементи кухні, панель з використанням моху на стіні, полірований мармур і темне матове дерево — рельєфні та гладкі деталі поєднуються з елементами еко-дизайну. Незвичайне поєднання виглядає дуже гармонійно і розкриває ідейний взаємозв’язок природного походження та урбанізму.

дизайн заміського будинку6
дизайн заміського будинку7
дизайн заміського будинку8
дизайн заміського будинку9
дизайн заміського будинку10
дизайн заміського будинку11
дизайн заміського будинку12
Прокрутити вгору