функциональная квартира1

Дуже маленька та неймовірно функціональна квартира у Парижі

Чи можете ви уявити квартиру, загальною площею 8 квадратних метрів? Максимум, що можна припустити, – це розміщення в цьому приміщенні власного гардеробу.

Проте сьогодні ми представляємо Вам неймовірно функціональну квартиру, організовану за допомогою прихованих просторів вздовж однієї зі стін.

Ця модульна конструкція представляє новий погляд на використання доступних квадратних метрів для оптимізації умов життя.

Як багато в старих будинках і будівлях таких невеликих кімнат, і так само багато бажаючих обрости дах над головою і для таких людей не важлива площа їхнього житла, головне щоб було де спати, готувати їсти, випрати білизну, прийняти душ.

Дизайнери отримали складне завдання – оформити кімнату у 8 квадратних метрів для проживання покоївки. В ній має бути все, що є у повноцінному житлі. Таким чином народилася ця функціональна квартира, в якій є ліжко, шафа, кухня, робочий і він столовий стіл, пральна машина, душ і багато дрібних деталей, так необхідних для повсякденного життя.

функціональна квартира1
функціональна квартира2

Використовуючи поняття «швейцарський армійський ніж», дизайн-студія розташувала функціональні елементи квартири таким чином, щоб зберегти максимум місця та отримати максимум функцій в одній модульній конструкції.

Всі елементи мають висувні механізми, бічний висувний стелаж для книг є також сходами на другий рівень до спального місця. Стіл висувається разом із табуретами. Шафа обладнана зручною фурнітурою для зберігання речей, як у складеному вигляді, так і висять на тремпелях.

функціональна квартира3
функціональна квартира4

Окремою родзинкою цієї ультра-функціональної квартири є повноцінний санвузол, де господиня зможе спокійно прийняти душ, упорядкувати, що є дуже великим плюсом цього простору.

На прикладі цієї квартири можна побачити, як маленька кімната, яка взагалі не використовується, може стати повноцінним житлом.

функціональна квартира5
функціональна квартира6
функціональна квартира7
функціональна квартира8
функціональна квартира9
функціональна квартира10
Прокрутка до верху