хранение книг_7

Геніальні та творчі ідеї для зберігання книг

Існує багато конструкцій та дизайну книжкових полиць, які ми можемо вибрати. А як щодо того, щоб використовувати меблі або якесь інше місце для зберігання книг.

зберігання книг
зберігання книг_2

Дуже гарна ідея, щоб зберігати ваші книги у певних меблів або просторі, так що вам не потрібно використовувати для цього книжкову шафу або книжкові полиці. Є багато творчих способів, які ви можете втілити у реальність, щоб зберігати книги. Таким чином, ви можете отримати чудовий простір, в якому ви можете помістити всю бібліотеку.

Приклади дизайнів місця зберігання книг

Ця дерев’яна платформа ліжка має унікальний дизайн, а старий дерев’яний матеріал з якого вона виконана виглядає дуже виграшно. Вона також має білий набір постільної білизни, що створює акцент у даному просторі.

зберігання книг_10

Нижче ліжка є вільний простір, який перетворюється на місце для зберігання книг.

Ця платформа з книжкових полиць робить ліжко унікальним, а простір ще цікавішим.

Вакантний простір на горищі, теж перетворюється на  книжкову шафу . Червоне дерев’яне вікно в цьому приміщенні виглядає разюче на тлі білих стін.

зберігання книг_9

Навколо вікна є вільний простір, який розроблений під книжкову шафу. Ця річ стала чудовим вибором для мансардного дизайну. Креативний дизайн навколо вікна буде практичним і зробить дизайн ще привабливішим.

зберігання книг_1

Деякі люди можуть подумати, що книжкову шафу на кухні дивно. Тим не менш, у цьому дизайні є місце для зберігання книг. Кухня має сучасний дизайн із глянсовими фасадами зі структурою дерева, і як акцент має залізні ручки, які виглядають дуже привабливо в цьому дизайні. Простір, виділений під книжкові полиці, стає особливістю цього дизайну кухні.

зберігання книг_4

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб максимізувати простір, який є у вашому будинку, використовуючи при цьому порожнє місце або меблі як книжкові полиці.

зберігання книг_6

Звичайно, якщо у вас в будинку є багато місця, то ви можете використати книжкову шафу, якщо, наприклад, ви хочете зберегти книжкові колекції.

зберігання книг_5

Так що не бійтеся експериментувати з вашим місцем і втілювати в реальність нові геніальні ідеї дизайнерів, щоб зробити ваш будинок ідеальним для вас.

Прокрутити вгору