4 продукти, які ускладнюють схуднення

Є статті Олександрійської бібліотеки, які допоможуть вам зрозуміти, як скласти дієту для схуднення . Але, за словами тренера з дієти та фітнесу, те, що ви не їсте, так само важливо, як і те, що ви їсте.

Ми не кажемо, що  ніколи не їжте ці продукти. Якщо вони вам подобаються, так, вони можуть вписатися в вашу денну норму калорій. Просто, з мого досвіду фітнес-тренера за останні шість років, ці продукти просто не надто сприяють схудненню чи здоров’ю в цілому.

Звичайно, найшвидший спосіб схуднути – це збалансоване харчування та регулярні фізичні вправи. Але якщо ви справді прагнете схуднути, ви можете піти на додатковий крок і уникати наступних чотирьох продуктів.

1. Заморожені продукти

Привабливість заморожених продуктів незаперечна: вони дуже не потребують обслуговування. Але вони також шкідливі для схуднення. Заморожені продукти є одними з найгірших продуктів для схуднення, будь то упаковка замороженої піци, гарячі кишені чи тостерні штруделі.

Це не для кожного бренду. Це узагальнене твердження. Ви заходите в продуктовий магазин, і вас бомбардують такою кількістю варіантів. Це будуть не тільки одні з найкалорійніших продуктів, які ви можете отримати, але для багатьох із цих продуктів їхні інгредієнти абсолютно непотрібні, тому вони не сприятимуть здоровим функціям організму.

Якщо вам потрібно заповнити морозильну камеру, завантажте її замороженими ягодами та овочами або зверніть увагу на нетипові здоровіші варіанти, як-от заморожені овочеві бургери.

2. Фрапучино

Не має значення, наскільки вони смачні, наступного разу, коли ви будете в кофейні, пропустіть Frappuccino (або будь-який змішаний кавовий напій в іншому місці). Замість цього, якщо ви хочете отримати солодкий кофеїн, візьміть щось менш декадентське, наприклад охолоджене латте з вівсяним молоком або охолоджене американо з одним смаком.

Ми спеціально називаємо фрапучіно, тому що багато людей замовляють їх, просто думаючи, що вони отримують каву, а насправді вони просто отримують прославлений молочний коктейль, оскільки навіть маленький коктейль може містити понад 500 калорій.

Що ще гірше, ці калорії — це те, що фахівці з фітнесу називають “порожніми калоріями” — їжа чи напій, які збільшують вашу добову загальну калорійність, не приносячи жодної користі для здоров’я.

Здебільшого це лише цукор, тож він вам нічого не допоможе. Це не дасть вам ситості. Це не допоможе вашим м’язам відновитися. І, очевидно, буде дуже легко їсти з надлишком калорій.

3. Батончики гранола

Батончики гранола за ці роки набули здорового іміджу; «гранола» як термін, зрештою, асоціюється з природним способом життя. Але насправді це оманливо нездорові закуски.

Багато людей вважають, що вони корисні для здоров’я, тому що їх продають вам як такі, але вони потрапляють у цей список, тому що, знову ж таки, у них дуже багато калорій і багато цукру. Вони насправді нічого для вас не роблять, окрім того, що підвищують рівень цукру в крові, щоб він падав, і ви просто жадаєте ще нездорової їжі.

Однак зручність бару неможливо переоцінити, особливо якщо ви в дорозі. Замість батончика граноли шукайте батончики з високим вмістом білка (бажано щонайменше 20 грамів на батончик) і низьким вмістом цукру.

4«Кето», «веганська» або «безглютенова» їжа

Дотримання кето-, веганської або безглютенової дієти має законні переваги для здоров’я. Але багато таких продуктів можуть бути надзвичайно шкідливими для схуднення. Перш ніж взяти будь-які попередньо розфасовані продукти, які продаються як частина популярної дієти, уважно вивчіть етикетку харчових цінностей і залиште на полиці все, що містить тонну цукру або трансжирів.

Ці продукти рекламуються людям як «більш здоровий варіант», тому ви бачите це і думаєте. О, це буде те, що допоможе мені схуднути, чи не так? Це виглядає здоровим. Але це не так. Більшість цих оброблених упакованих продуктів – просто прославлена ​​шкідлива їжа.

Звичайно, тут є один величезний виняток. Якщо у вас целіакія і вам потрібно їсти безглютенові продукти, це вас не стосується.

Прокрутка до верху