7 добавок, яких слід уникати, якщо ви приймаєте ліки для схуднення

Рішення приймати ліки для схуднення – це не маленьке зобов’язання. Хоча відомо, що найновіший клас ін’єкцій для схуднення надзвичайно ефективний у допомозі людям регулювати рівень цукру в крові та скинути зайві кілограми, відомо, що вони також викликають серйозні побічні ефекти у багатьох пацієнтів.

Що ще гірше, прийом препаратів для схуднення разом із певними добавками може викликати взаємодію або викликати більш серйозні побічні ефекти. Ось чому, якщо ви приймаєте ліки для контролю ваги або діабету, важливо поспілкуватися зі своїм лікарем, перш ніж додавати будь-які нові ліки чи добавки до свого режиму.

Хоча ваш лікар є важливим партнером, який допомагає вам уникнути будь-яких потенційних взаємодій, експерти кажуть, що існує кілька добавок, які, як відомо, викликають проблеми, і яких слід уникати. Деякі з них підривають переваги препаратів для схуднення, тоді як інші посилюють їх небезпечні ефекти. Це сім найпоширеніших винуватців ненавмисних взаємодій.

1. Звіробій

Доступний у вигляді чаю, таблетки та рідкої настоянки, звіробій зазвичай використовується для лікування легких випадків депресії. Однак експерти попереджають, що він може викликати побічні ефекти, включаючи запаморочення, втому, фоточутливість тощо, і може взаємодіяти з широким спектром інших ліків.

Ця добавка може знизити ефективність багатьох препаратів для схуднення, збільшуючи швидкість їх метаболізму через ферменти печінки. Це може призвести до зниження рівня препарату та зниження ефективності.

2. Екстракт зеленого чаю

Насичений поліфенолами, багато людей клянуться екстрактом зеленого чаю за його здатність знижувати артеріальний тиск, покращувати здоров’я серця та допомагати у втраті ваги. Фактично, деякі люди навмисно поєднують цю добавку з препаратами для схуднення, намагаючись максимізувати ефект.

Вам слід бути обережними, якщо ви плануєте приймати екстракт зеленого чаю разом із певними препаратами для схуднення.

Завдяки вмісту кофеїну екстракт зеленого чаю може взаємодіяти зі стимулюючими препаратами для схуднення, викликаючи такі побічні ефекти, як нервове збудження, порушення сну та підвищення артеріального тиску.

Це стосується будь-якої добавки, яка містить кофеїн: «Хоча кофеїн зазвичай використовується для прискорення метаболізму, високі дози можуть спричинити або посилити тривогу, високий кров’яний тиск і безсоння, особливо якщо приймати разом із стимулюючими препаратами для схуднення. може посилити ці побічні ефекти, що призведе до потенційних ризиків для здоров’я.

3. Вітамін С

Вітамін С є одним з найпопулярніших добавок на ринку, який часто використовують для підвищення імунної функції та покращення здоров’я кісток, зубів, зв’язок, кровоносних судин тощо.

Краще уникати вітаміну С під час прийому певних пептидів для схуднення. Вона пояснює, що вітамін С може посилити рефлюкс, який є поширеним побічним ефектом цього типу ліків для схуднення.

4. Гіркий апельсин

Добавки гіркого апельсина часто використовуються в продуктах для схуднення через їх стимулюючу дію, подібну до дії забороненої рослинної добавки ефедри.

У поєднанні з ліками для схуднення, що відпускаються за рецептом, особливо тими, що містять стимулятори, це може значно збільшити ризик серцево-судинних побічних ефектів, таких як гіпертонія та серцебиття.

5. Куркума

На додаток до боротьби із запаленням завдяки своїм антиоксидантним властивостям, деякі люди використовують добавки з куркумою для схуднення та травлення. Однак не радимо поєднувати куркумін або куркуму з препаратами для схуднення.

Вона зазначає, що, як і вітамін С, куркума може посилити рефлюкс. Вона додає, що він також може інгібувати фермент DPP4, який посилює розпад GLP-1. Це має теоретичний потенціал, щоб зробити ін’єкції для схуднення більш потужними або тривалими, викликаючи більше побічних ефектів.

6. Добавки деревного вугілля та глини

Вважається, що добавки з деревного вугілля та глини зменшують гази та здуття живота та допомагають регулювати травлення. Деякі люди також приймають ці добавки для зв’язування та виведення токсинів з організму, хоча існує небагато досліджень, які підтверджують це твердження.

Якщо приймаєте ліки для схуднення, вам, ймовірно, слід уникати поєднання їх із такими типами добавок. Деревне вугілля, глина чи інші сполучні засоби для детоксикації… мають тенденцію викликати запор і можуть посилити побічний ефект запору.

7. Бутират

Бутират — це амінокислота з коротким ланцюгом, яка природним чином виробляється вашим організмом, коли вона розщеплює клітковину в травній системі. Хоча найкращий спосіб підвищити природний рівень бутирату – це вживати свіжі фрукти та овочі, що містять розчинну клітковину, яка здатна до бродіння, деякі люди звертаються до добавок.

Це може взаємодіяти з препаратами для схуднення, такими як Ozempic або Wegovy, які є класом препаратів, відомих як агоністи GLP-1.

Бутират, як бутират натрію, трибутирин або кетонові ефіри також працюють на підвищення GLP-1. Хоча ми знайшли це корисним для того, щоб відучити наших пацієнтів від ін’єкцій для схуднення, коли вони досягають своїх цілей щодо схуднення, іноді ми виявляємо, що це посилює побічні ефекти ліків для схуднення під час прийому.

Прокрутка до верху