5 багатих на антиоксиданти продуктів для схуднення

DM спостерігав епічне зростання популярності протягом останнього року через його використання не за призначенням як ліки для схуднення. Дослідження показують, що агоніст GLP-1 працює — і працює добре — пригнічуючи апетит, стабілізуючи рівень цукру в крові та сприяючи повноті та ситості.

Однак ліки для схуднення підходять не всім і не є панацеєю для тих, хто їх приймає. Препарат працює разом із серйозними змінами в дієті, які можуть прискорити або порушити прогрес у втраті ваги.

Якщо ви збираєтеся схуднути, можливо, вам цікаво, як надати собі додаткової переваги іншими способами. Деякі експерти стверджують, що певні продукти можуть викликати ефект, і досягти ваших цілей щодо зниження ваги.

Ви захочете почати з дієти, яка багата необробленими рослинними продуктами з високим вмістом поживних речовин. Зокрема, вживання продуктів, багатих антиоксидантами та клітковиною, може бути особливо корисним для схуднення.

Крім того, що вони допомагають вам схуднути, ці продукти також можуть допомогти захистити ваше тіло від негативних наслідків надмірної ваги, включаючи резистентність до інсуліну, метаболічну дисрегуляцію, збільшення вільних жирних кислот і хронічне запалення низького ступеня.

Антиоксиданти є природними поглиначами, які можуть допомогти нейтралізувати окислювальний стрес, викликаний вільними радикалами в організмі, допомагаючи пом’якшити деякі запальні зміни, які виникають через надмірну вагу та ожиріння. Ці ефекти можуть допомогти зменшити пошкодження клітин, яке може мати низький вплив на захворювання, пов’язані з ожирінням, такі як серцево-судинні захворювання.

Цікаво, які багаті на антиоксиданти продукти можуть допомогти вам схуднути та захистити своє здоров’я? Це п’ять продуктів, які лікарі рекомендують для схуднення.

1. Фрукти та овочі темного кольору

Кольорове кодування вашого плану харчування та прагнення включити багато темних рослинних продуктів є одним із способів гарантувати, що ви отримуєте багато антиоксидантів у своєму раціоні. Це тому, що, як зазначає, опубліковане в журналі Current Research in Food Science, антиоксидантні сполуки часто безпосередньо відповідають за пігментацію рослин.

Наприклад, антоціани, які є однією з основних фенольних груп у фруктах і овочах, відповідають за червоний, синій і фіолетовий колір фруктів і овочів. Каротиноїди пов’язані з червоним або оранжевим кольором, тоді як хлорофіл надає зелений колір фруктам і овочам.

Фрукти й овочі темнішого кольору, як правило, багаті фітонутрієнтами та антиоксидантами. Приклади включають темні ягоди (чорницю та ожину), помідори, листову зелень, хрестоцвіті овочі, такі як брокколі та брюссельська капуста.

2. Горіхи та насіння

Коли ви думаєте про продукти, багаті антиоксидантами, горіхи та насіння можуть бути виключені з вашого списку. Однак вони належать до рослин із найвищим вмістом антиоксидантів, включаючи велику кількість поліфенолів і селену.

Крихітні, але потужні, горіхи та насіння забезпечують білок, клітковину та поживні речовини з кожним шматочком. Горіхи — це ароматні маленькі упаковки, що містять здорові ненасичені жири, білок, клітковину та інші поживні речовини.

Волоські горіхи, багаті фолієвою кислотою, вітаміном Е, омега-3 жирними кислотами та магнієм, вважаються особливо корисними для схуднення. Насправді, в одному нещодавньому дослідженні було зроблено висновок, що, подібно до певних препаратів для схуднення, які зменшують «харчовий шум», волоські горіхи можуть активувати частини мозку, які беруть участь у контролі апетиту та імпульсів.

3. Квасоля і бобові

Квасоля та бобові також багаті антиоксидантами, такими як фенолкарбонові кислоти, флавоноїди, сапоніни, токофероли та вітамін С. Крім того, вони наповнені білком і клітковиною, що робить їх потужним доповненням до вашої дієти для схуднення.

Боби мають низький вміст жиру та глікемічний індекс. У них багато клітковини та рослинного білка. Вони значно сприяють ситості та покращують мікробіом кишечника. Очевидно, вони можуть відігравати важливу роль у боротьбі з ожирінням.

Знову ж таки, пошук насичено забарвлених рослин допоможе збільшити споживання антиоксидантів. Більшість звітів свідчать про те, що бобові з кольоровою насіннєвою оболонкою мають потужний антиоксидантний потенціал завдяки високому вмісту антиоксидантів.

4. Зелений чай

Зелений чай насичений катехінами, флавоноїдами та поліфенолами, і вважається, що він прискорює метаболізм і допомагає швидше спалювати жир.

Щоденне вживання зеленого чаю принесло значну втрату ваги та користь для здоров’я. Споживання чотирьох чашок зеленого чаю на день спричинило значне зниження маси тіла та маси тіла. індексу, окружності талії та систолічного артеріального тиску в цій групі. В інших групах і між групами порівнянь значних змін не спостерігалося.

5. Продукти, багаті вітаміном С

Щоб прискорити втрату ваги, пропонуємо їсти продукти, багаті антиоксидантом вітаміном С. Це включає цитрусові, червоний і зелений перець, помідори, брокколі, полуницю, брюссельську капусту та диню.

Статус вітаміну С обернено пов’язаний з масою тіла. Люди з достатнім вмістом вітаміну С окислюють на 30 відсотків більше жиру під час помірних фізичних навантажень, ніж люди з низьким рівнем вітаміну С; таким чином, люди з виснаженим вітаміном С можуть бути більш стійкими до втрати жирової маси.

Прокрутити вгору