Як позбутися подряпин на шкіряному дивані

У цьому немає сумнівів — шкіряні дивани є приголомшливим доповненням майже будь-якої вітальні. Але шкіряні дивани також схильні до подряпин, а шкіра з подряпинами може швидко зіпсувати зовнішній вигляд вашого дивана.

Однак за допомогою невеликої кількості мастила для ліктів і швидкої поїздки в магазин шкіряні подряпини можна виправити. Можливо, вам доведеться спробувати кілька різних методів, щоб повністю виправити подряпину, але незабаром шкіра без подряпин знову з’явиться у вашому майбутньому. Ось як прибрати подряпини зі шкіряного дивана.

Речі, які вам знадобляться

Якщо вам пощастить, можливо, ви зможете відремонтувати подряпану шкіру речами, які є у вас вдома. Однак вам може знадобитися придбати набір для ремонту шкіри, якщо ваша подряпина досить глибока. У будь-якому випадку, ось що вам знадобиться, щоб прибрати подряпини на дивані:

  • Чисті, м’які ганчірки
  • Засіб для чищення шкіри
  • Білий оцет (за бажанням)
  • Кондиціонер для шкіри
  • Шкіряний маркер або ремонтна ручка (необов’язково)
  • Набір для ремонту шкіри (опція)

Крок 1: видаліть бруд

Першим кроком у видаленні подряпин зі шкіряних диванів є підготовчі роботи. Вам потрібно буде очистити шкіру від будь-якого поверхневого бруду, пилу або шерсті домашніх тварин. Потім скористайтеся засобом для чищення шкіри, щоб обережно очистити подряпану ділянку — ви ж не хочете, щоб на ремонті шкіри залишився бруд. Якщо у вас немає засобу для чищення шкіри, ви також можете використовувати невелику кількість білого оцту на м’якій ганчірці.

Крок 2: відполіруйте це

Далі візьміть кондиціонер для шкіри. Нанесіть невелику кількість кондиціонера на чисту ганчірку, а потім обережно потріть ганчіркою невеликими колами шкіряний диван, починаючи з подряпини й рухаючись назовні. Для видалення подряпини може знадобитися кілька спроб. Після цього зачекайте приблизно 10 хвилин, поки кондиціонер вбереться шкірою, і видаліть надлишки кондиціонера з поверхні.

Крок 3: Підфарбуйте подряпину

Залежно від того, наскільки глибокою була ваша подряпина та типу шкіри на вашому дивані, подряпина може бути помітною. Якщо це так, не хвилюйтеся — у нас ще є кілька хитрощів у рукаві. Час розібратися з маркерами для шкіри або ручками для ремонту шкіри.

Перш ніж використовувати його на своїй подряпині, перевірте його в непомітному місці, щоб переконатися, що колір збігається. Якщо так, обережно нанесіть на подряпину та дайте їй висохнути, перш ніж вирішити, чи потрібен вам інший шар.

Крок 4. Використовуйте набір для ремонту шкіри

Якщо ваша шкіряна пляма все ще не зрушила з місця, настав час вивести на показ велику зброю. Вам знадобиться набір для ремонту шкіри, який повинен містити всі необхідні матеріали для ремонту більшої подряпини. Хоча інструкції виробників можуть відрізнятися, ось загальні кроки.

Спочатку ви скористаєтеся засобом для чищення шкіри, щоб очистити уражену ділянку. Потім ви нанесете сполучний матеріал, щоб зміцнити подряпану шкіру, а також шкіру поруч. Коли він висохне, обережно відшліфуйте ділянку ремонту, щоб вирівняти його. Змахніть надлишки пилу, а потім нанесіть шкіряний наповнювач, який заповнить подряпану ділянку. Дайте цьому висохнути, потім обережно відшліфуйте та знову почистіть щіткою. Потім ви додасте барвник, щоб поєднати відремонтовану ділянку з рештою дивана, а потім завершите весь процес ремонту герметиком.

Як довше зберегти шкіряні дивани без подряпин

Усунення подряпин на шкірі може бути трудомістким і тривалим процесом, тому найкраще діяти заздалегідь, щоб запобігти появі подряпин! Ось два способи зробити це.

  • По-перше, намагайтеся не підпускати котів і собак до свого шкіряного дивана. Наші домашні тварини можуть бути надзвичайно милими, але вони також можуть завдати надзвичайної шкоди шкіряним меблям.
  • Крім того, не сидіть на шкіряному дивані в одязі, який має подряпані або гострі частини, як-от ґудзики чи застібки з гострими краями. Те саме стосується взуття — блискавки чи шпильки можуть легко подряпати ваш шкіряний диван.

Однак іноді подряпини на шкірі просто неминучі. Якщо ваш диван все-таки подряпається, обробіть це, як тільки ви це помітили. Чим довше ви чекаєте, щоб усунути подряпину, тим важче її виправити.

Прокрутити вгору