“Розумний” автоматичний прибиральник: чому варто купити робот-пилосос Samsung

Підтримка чистоти в будинку потребує значних фізичних зусиль та тимчасових витрат. Особливо прикро, коли вся субота йде на вигріб пилу з-під ліжок та на вибивання килимів на майданчику перед під’їздом. А мешканцям перших поверхів чи приватних будинків доводиться ще важче, оскільки пил із вулиці залітає у вікна та осідає на всіх поверхнях.

На щастя, сьогодні є кілька способів боротьби з всюдисущим пилом. Наприклад, ви можете встановити очищувачі повітря, які вловлюють не лише запахи чи органічні молекули, а й механічні частинки. А робот-пилосос Samsung, купити який можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/roboty-uborshhiki/brand-samsung/ , замість вас наведе чистоту на килимах та твердих покриттях для підлоги. Плоска форма і компактні розміри дозволяють йому легко забиратися під меблі і пилососити навіть кути, куди дотягтися віником або звичайним пилососом дуже складно.

Головні переваги покупки робота-пилососа Samsung

Багато хто досі помилково вважає, що робот-пилосос – це щось на кшталт дорогої іграшки. Насправді це практичний, функціональний, а найголовніше – корисний електронний девайс, який здатний значно спростити вашу долю та привнести комфорт у життя. Робот-пилосос поки що не навчився самостійно виконувати капітальне прибирання. Однак, якщо він кілька разів на тиждень збиратиме пил на підлогах і килимах, у вашому будинку стане набагато чистіше. А на генеральне прибирання доведеться витрачати набагато менше часу.

Чому варто купити робот-пилосос Samsung:

  1. Він може працювати на різних типах поверхонь – ковролін, плитка, паркет, ламінат. У цьому автоматичний прибиральник розуміє, якому типі покриття він і вибирає відповідний спосіб прибирання;
  2. Робот-пилосос втягує пил і утримує до 99,99 відсотків дрібнодисперсних частинок і алергенів, завдяки чому атмосфера у вашому будинку стає більш сприятливою навіть для домочадців, які страждають на алергію, астму та інші захворювання;
  3. Деякі з моделей роботизованих прибиральників Samsung вміють робити вологе прибирання. На днищі є спеціальна платформа для встановлення вологої серветки з мікрофібри. Під час прибирання платформа вібрує в різних режимах, копіюючи тим самим рухи, які виконує професійний рушник. Регулярне вологе прибирання необхідне, якщо вдома є маленькі діти, тварини чи люди з хронічними хворобами;
  4. Простота у догляді та обслуговуванні – роботи-пилососи Samsung продаються з док-станціями для вивантаження сміття та очищення робочих елементів. Вам потрібно лише іноді виносити пакет із зібраним пилом.

Окрему увагу потрібно приділити можливості інтеграції зі смартфоном та системою розумного будинку. Наприклад, вам достатньо вимовити команду, щоб робот-пилосос Samsung завівся і прибрав розлиту каву або розсипані пластівці.

Купити робот-пилосос Samsung у Києві

Багато покупців, які раніше теж ставили функціонал і можливості роботів-пилососів під сумнів, переконалися в їхній користі та практичності. Робот-пилосос допомагає економити реальні гроші, адже йому потрібно в рази менше електроенергії для роботи порівняно з традиційними пилососами циклонного або мішкового типу.

Купити робот-пилосос Samsung або з доставкою по Україні ви можете в інтернет-магазині офіційного постачальника за посиланням вище. Тут вам гарантують прозорі ціни, високу якість обслуговування, тривалу гарантію та вигідні кредитні пропозиції безвідсоткової розстрочки.

Прокрутити вгору