7 простих способів принести радість у ваш дім

Що робить будинок радісним? Відповідь для кожного різна, але загальна ідея одна: створити простір, де ви відчуваєте себе максимально комфортно та розслаблено, можете насолоджуватися життям і де вас оточують ті, кого ви любите.

Але те, як ви облаштовуєте свій простір і декор, яким ви себе оточуєте, також може сприяти щастю, яке ви відчуваєте вдома, і якщо ви сподіваєтесь підняти настрій удома цього Нового року, це не потребує повної реконструкції.

Ці невеликі оновлення та налаштування можуть перетворити ваш простір на джерело задоволення та комфорту. І зрештою, хіба не для цього дім?

01з 07

Поставте живі квіти

Незалежно від того, чи розпал зими, чи розпал літа, принести свіжі квіти у свій дім – це гарний і простий спосіб додати кольору та нотки природи в будь-який простір. Незалежно від того, купуєте ви собі букет простих тюльпанів навесні чи замовляєте барвисту композицію в січні, свіжі квіти миттєво оживлять спальню, вітальню, їдальню чи навіть ванну кімнату.

02з 07

Будьте грайливими

Ваш дім має відображати вас як особистість, і якщо ви любите грайливі аксесуари чи кольори, не бійтеся дозволити цьому відображатися у вашому домашньому декорі. Свіжий шар фарби на акцентованій стіні або унікальне поєднання настінного та настільного мистецтва, яке розмовляє з вами, є простими способами змусити вас відчувати себе вдома радісно.

І не бійтеся час від часу переставляти речі. Декор вашого будинку не повинен бути статичним. Кожного разу, коли вам потрібно швидко оновити або композиція просто більше не працює для вас, спробуйте різні комбінації існуючого декору. Експериментуйте з переміщенням речей, поки не відчуєте, як вони виглядають.

03з 07

Виділіть простір для хобі

Ваш дім також має бути місцем, де ви можете займатися улюбленими хобі, якими б вони не були. Якщо ви завзятий читач, переконайтеся, що у вас є окремий куточок для читання (або навіть міні-бібліотека, залежно від розміру вашого місця). Любите музику? Перетворіть частину вашої вітальні на місце, де можна слухати записи або грати на інструменті.

04з 07

Виходьте на вулицю

Природа може мати на нас заспокійливий, заспокійливий вплив, і вийти на природу — будь-яким можливим способом — це чудовий спосіб додати трохи радості у свій простір. Скористайтеся перевагами великого вікна з картинками та розмістіть місця для сидіння таким чином, щоб ви могли милуватися краєвидами.

Вам не обов’язково жити в сільській місцевості, щоб вийти на природу — ви можете зробити щось таке просте, як перетворити свій дім на рай кімнатних рослин.

05з 07

Додайте значущі штрихи

Особисті пам’ятні речі та речі, які ви накопичили протягом свого життя, можна включити у свій простір у значущий спосіб. Розмістіть свої улюблені фотографії на стіні, щоб ви могли переглядати їх щодня. Або нарешті знайдіть місце для барвистого килима, який ви купили під час останньої відпустки.

06з 07

Зменшіть безлад

Безлад може викликати у вас відчуття тісноти та невлаштованості в просторі, і ви можете відчувати себе щасливішими, коли ваш дім охайніший і безлад прибраний. Виділіть трохи часу, щоб розглянути проблемні зони, як-от кухонні стільниці, туалетні раковини у ванній кімнаті чи будь-яке інше, що стає чимось на кшталт місця для розсипаних речей. Можливо, вам доведеться інвестувати в додаткові рішення для зберігання даних, але в кінцевому підсумку виплата буде того варта.

07з 07

Зберігайте затишок

Наші домівки – це відпочинок від решти світу, тому важливо зробити їх максимально комфортними та затишними. Варто інвестувати в зручні простирадла, подушки та хороший матрац, щоб гарантувати гарний сон, але комфорт також виходить за рамки фізичного відчуття. Створити спокійну спальню чи інший простір із заспокійливими кольорами, куди можна піти, щоб піти від усього цього й по-справжньому відчути спокій, може мати велике значення.

Прокрутка до верху