гипсовые панели для стен

Гіпсові панелі для стін – як спосіб оформлення інтер’єру

При проведенні ремонтних робіт, коли справа доходить до обробки стін, то багато хто приходить у безвихідь. В даний час існує досить багато варіантів для досягнення неповторного ефекту. Оздоблення за допомогою гіпсових панелей для стін – досить популярний метод.

гіпсові панелі для стін 2

Такі панелі є елементами, за допомогою яких є можливість створювати різні декоративні рішення. Різноманітність видів таких матеріалів дозволяє підбирати їх на будь-який смак та колір.

Характеристики матеріалу

Панелі з гіпсу виробляють з наступних складових: пластифікатори, безпосередньо гіпс, а також полімерні волокна, що збільшують міцність.

Великим плюсом таких компонентів є те, що вони є нешкідливими для здоров’я людини, тому що з них не виділяється жодних токсичних речовин.

гіпсові панелі для стін 4

Відмінний зовнішній вигляд гіпсових панелей для стін дозволяє втілювати багато дизайнерських рішень.

Нарівні з цим, гіпсові панелі мають ще кілька переваг: вони мають хорошу звукоізоляцію, стійкість до вологи, вони не сприйнятливі до перепаду температури, а також цей матеріал може прослужити досить довго.

гіпсові панелі для стін 1

Але є у гіпсових панелей і свій недолік. Вони, на жаль, не надто міцні, і при їх монтажі потрібна ретельна підготовка основи. Але якщо сталося так, що панель пошкодилася, її можна буде відреставрувати, тому використовувати їх при обробці доцільно.

Слід мати на увазі, що при монтажі гіпсових панелей для стін доведеться зіткнутися з деякими труднощами.

 Початковий етап – підготовка стін. Його треба проводити якісно, ​​тому що від цього цілком залежатиме якість виконання всієї роботи. Підготовка стін починається зі шпаклювання, а потім вирівнювання. Далі поверхня ґрунтується. Ґрунт повинен до кінця просохнути.

Далі безпосередньо приклеюють елементи з гіпсу за допомогою спеціального клею, наносячи його на внутрішню поверхню.

гіпсові панелі для стін 3

Після установки гіпсових панелей для стін шви на них затирають шпаклівкою, і лише після цього всю поверхню шліфують за допомогою дрібного наждакового паперу.

Після всіх робіт панелі можна перетворити на будь-який смак, використовуючи фантазію. Можна, наприклад, пофарбувати їх.

Прокрутити вгору