как ухаживать за мебелью

Як доглядати за меблями та зберегти їм колишній вид на довгі роки

Буває, що у людей меблі стоїть роками, і її пора замінити, але рука не піднімається, бо виглядає вона чудово. А в інших через пару років після покупки диван виглядає років на 10 старший за свій справжній вік.

Чому так? Просто одні знають, як доглядати меблі, а інші ні. Навчитися цьому нескладно, потрібно лише докласти деяких зусиль.

Не використовуйте меблі не за призначенням. Якщо складати на диван дошки та колоди, то навряд чи це благотворно позначиться на його зовнішньому вигляді. Практично для будь-яких меблів згубна часта зміна вологості та сухості, перепади температур. Слідкуйте за тим, щоб дивани та крісла не стояли впритул до опалювальних приладів та батарей. Поводьтеся зі своїми меблями дбайливо, не варто смикати ручки і скриньки, це призводить до раннього псування виробу.

як доглядати за шкіряними меблями

Доглядаючи за шкіряними меблями та покриттями зі шкірозамінника пам’ятайте, для подібних виробів згубна висока температура.

Їх не можна сушити феном у жодному разі. Протирайте поверхні м’якою зволоженою тканиною, використовуйте засоби для чищення шкіри, зараз вони є у продажу. Всі плями, що з’являються, по можливості видаляйте відразу після появи, інакше вони вберуться і видалити їх буде дуже складно. Для блиску натирайте покриття олією або спеціальним засобом, а потім насухо натирайте сухою ганчіркою.

як доглядати за меблями з тканинним оздобленням

Як доглядати за меблями з тканинним оздобленням? Меблі, покриті тканиною, у догляді складніше, просто протерти їх не вдасться. Можна чистити її пилососом чи щіткою. Але робити це потрібно з обережністю, м’якою сухою щіткою, тому що ворс деяких покриттів може вилазити через використання щітки з жорсткою щетиною. Плями потрібно очищати мильним розчином, потроху наносячи його на забруднення та ретельно змиваючи; інакше можуть залишитися розлучення, і мити доведеться їх.

як доглядати за полірованими меблями

Доглядати поліровані меблі необхідно інакше.

Поліровані меблі потрібно протирати від пилу наскільки можна щодня. Погано позначиться на подібних меблях гаряча вода або взагалі дотик гарячих предметів. Для полірування випускаються кошти на олійній та восковій основі, вони створюють глянець, знімають забруднення.

Якщо у вас є домашні тварини, оббивка меблів може дуже сильно постраждати. Як правило, коти і собаки воліють точити кігтики саме про диван. Тому буде зайвим придбати спеціальний стовпчик для пазурів.

Тепер знаючи, як доглядати меблі, звертайтеся з нею акуратно і дбайливо, і тоді вони прослужать Вам набагато довше.

Прокрутити вгору