отделка ванной комнаты 3

Ідеальний матеріал для оздоблення ванної кімнати

Коли необхідно виконати ремонт у ванній кімнаті, то для багатьох людей ключовою проблемою стає те, що вони ніяк не можуть визначитися з вибором матеріалу для обробки ванної кімнати.

оздоблення ванної кімнати 3

Хтось воліє укладати керамічну плитку, хтось скляну, а хтось взагалі обходиться «рідкими шпалерами». Загалом, скільки переваг, стільки і варіантів. 

Правда якщо Ви вирішили купити душову кабіну недорого, то і обробка ванної кімнати має бути більш-менш простою. Інакше одне з одним не співвідноситься.

оздоблення ванної кімнати

Втім, поняття про красу у всіх різняться, деякі громадяни, виконуючи ремонт, намагаються не слідувати модним тенденціям, а слухають поклик серця. Що сподобалося, те й роблять. І не важливо, що стоїть у будинку – ванна чи просто душова кабіна, головне, щоб господаря житла все влаштовувало.

Коли проводиться обробка у ванній кімнаті, зазвичай намагаються облаштувати приміщення таким чином, щоб воно здавалося більш об’ємним.

оздоблення ванної кімнати 2

Першочергове завдання стосується «маскування» інженерних комунікацій. Їх необхідно провести таким чином, щоб вони не впадали у вічі. Зробити це дуже не складно завдяки інсталяції в стіні люків ревізії. Усі труби та кабелі проходять за плиткою, а доступ до них забезпечується через лючок. Монтується останній нарівні з основою оздоблювального матеріалу, а зверху на кришку наклеюється така сама плитка – не знаючи місця знаходження лючка, відразу й не визначиш його положення на стіні.

оздоблення ванної кімнати 1

Там, де монтується ванна або душова кабіна багато хто не укладає плитку, розраховуючи, що її не буде особливо видно. Але насправді плитка в кімнаті служить не тільки естетичним цілям, але і є чудовим гідроізоляційним матеріалом. Коли вода випадково проливається, її вільно можна витерти, не побоюючись протікання рідини вниз – до сусідів.

Іншими словами, обробка у ванній кімнаті потрібна, навіть сталеві душові піддони допоможуть створити неповторний вигляд.

Прокрутка до верху