сочетание серого цвета в интерьере

Поєднання сірого кольору в інтер’єрі

Поєднання сірого кольору в інтер’єрі, будь то світлі і приглушені тони або темні і сміливі відтінки, сірий здатний вдихнути життя в будь-які кольори навколо нього.

Попри стереотипи, що склалися, сірий – досить незвичайний колір, який здатний змінюватися в залежності від освітлення в кімнаті і часу доби. Він може бути сміливим і грізним, що нагадує скелястий схил. А може бути мирним і домашнім, що надає затишку приміщенню. Він може бути різним. Все залежить від способу роботи з ним.

Завжди можна підібрати поєднання сірого кольору в інтер’єрі, який чудово підходитиме інтер’єру.

Ніжний сірий

При грамотному використанні сірий колір може бути ніжним та спокійним. Відмінно на сірому фоні виглядатимуть різні м’які текстури теплих відтінків. Це буде надавати додатковий затишок приміщенню.

поєднання сірого кольору в інтер'єрі3


Приглушені відтінки сірого мають ті ж якості, що і білий колір. Зробивши вибір на користь поєднання сірого кольору в інтер’єрі, можна візуально розширити кімнату і досягти ефекту «прохолоди». Особливий шарм помешканню допоможуть додати яскраві деталі на світлому сірому фоні: жовті вази, подушки гірчичного кольору, незвичайні картини.

Земляний сірий

Якщо є бажання використовувати темні відтінки сірого, але при цьому зберегти теплоту та затишок у приміщенні, слід вибирати сірий із домішкою коричневого або зеленого кольорів. Що стосується меблів та аксесуарів, що підходять до такого сірого, то тут потрібно зосередитися на теплих коричневих тонах та включити багато природних елементів в інтер’єр: дерев’яні текстури, рослини, гербарій, гілки у вазах. Подібне рішення буде найвиграшнішим.

поєднання сірого кольору в інтер'єрі2


Землястий сірий колір також ідеально підходить як тло для творів античного мистецтва. Білі статуї, ліпнина, портрети в різьблених рамках або, наприклад, натюрморти — все це особливо чарівно виглядає саме на темно-сірому тлі.

Вугільний сірий

Майже чорні та графітові поєднання сірого кольору в інтер’єрі можуть надавати приміщенню деяку екстраординарність. Використовуючи певні прийоми, можна отримати чудові результати.

поєднання сірого кольору в інтер'єрі1


Можна зробити вибір на користь найпростіших класичних речей монохромних тонів у поєднанні сірого кольору в інтер’єрі.

Також темно-сірий – чудова база для яскравих аксесуарів.

Бірюзові вази або подушки «гратимуть» у темно-сірому приміщенні. Крім того, вибираючи диван, ліжко або, наприклад, світильник яскраво-рожевого чи коралового кольору, можна значно освіжити приміщення.

Прокрутка до верху