13 гарних сіро-білих ідей для вітальні

Незалежно від того, чи хочете ви створити спокійне, мінімалістичне середовище або звільнити місце для яскравих кольорів у своєму просторі, розгляньте палітру сірих і білих кольорів у своїй вітальні. Сіро-біла естетика може здаватися досить простою, але для того, щоб зберегти баланс у нейтральному просторі, потрібна певна свідомість.

Хочете спробувати сіро-білу гамму у своїй вітальні? Ми допоможемо вам.

Вибір правильного сірого та білого для вашого стилю декору

Вибір сірого та білого, щоб доповнити стиль вашого дому — і доповнити один одного — може здатися приголомшливим. Як правило, більш холодні кольори виглядають більш сучасними, а тепліші — більш традиційними. Тому, якщо ви віддаєте перевагу сільському або фермерському стилю, вибирайте тепліші сірі та вершково-білі кольори. Якщо ваша вітальня оформлена в стилі середини століття або в сучасному стилі, вибирайте більш холодні сірі та білі кольори.

Головне — залишатися послідовним. Не знаєте, з чого почати? Катлер пропонує почати з тих частин вашої кімнати, які непросто змінити, як-от оздоблення чи підлога. Якщо у вас тепла дерев’яна підлога, вибирайте теплі тони. Якщо ваша підлога з холодного каменю, дотримуйтесь холодних відтінків.

Якщо ви фарбуєте вітальню, майте на увазі, що ваше освітлення вплине на вигляд кольору. Колір, який ви бачили на Pinterest або в чиємусь проекті, не означає, що він ідеально пасуватиме до вашого простору. Візьміть зразки фарби в магазині, наклейте їх на стіни та перевіряйте протягом дня при різному освітленні, щоб побачити, як вони виглядають.

Як прикрасити сірим і білим

Як і в будь-якій схемі дизайну, трохи навмисності може мати велике значення, коли ви зосереджені на створенні нейтрального простору. Попереду дизайнери інтер’єру пояснюють, як використовувати сірий і білий у вашій вітальні.

01з 13

Дотримуйтеся однакових тканин

Коли ви створюєте свою нейтральну гавань, баланс є ключовим. Щоб отримати єдиний вигляд, рекомендуємо вибирати однакові тканини у всьому просторі. Намагатися поєднати біле з білим в одній кімнаті важко, оскільки різні тканини по-різному відбивають світло. Уникайте змішування тепла та охолодження, додаючи однакові типи тканин у ваш простір.

02з 13

Змінюйте відтінки сірого та білого

Сірий і білий можуть здаватися спокійними, але якщо ви не навмисно, ваша кімната може викликати дрімоту. Хоча вибір постійної колірної температури є важливим, переконайтеся, що ви використовуєте різні відтінки сірого та білого, щоб зберегти речі цікавими, зберігаючи баланс.

03з 13

Спирайтеся на білий або сірий, щоб отримати більші предмети

Коли ви проектуєте кімнату, використовуйте нейтральні кольори, такі як сірий і білий, для більших деталей. Вони утворюють ідеальне полотно для змішування дрібніших елементів, які додають колір. Крім того, під час сезонних змін набагато простіше обміняти менші частини, ніж більші.

04з 13

Додайте ще один нейтральний

Це може здатися нерозумним, але додавання до суміші ще одного нейтралу може змусити сірий і білий співати. Я прихильник додавання дуже блідо-пісочного або верблюжого кольору в дуже невеликих дозах, акцентуючи стілець, ковдру або подушку.

05з 13

Виберіть або сірий, або білий як акцент

Один з розумних способів зберегти баланс у вашому просторі – це вийти з балансу, каже Сеглія. Якщо ваше серце налаштовано на сірий і білий, схиліться до того чи іншого боку, з одним як зіркою, а іншим як акцентом. Це допоможе досягти чіткого індивідуального вигляду та уникнути надто одноманітного простору. Акцентний колір допоможе орієнтуватися в просторі, щоб підкреслити мистецтво та архітектуру.

06з 13

Встановіть дерев’яні меблі

Навіть більш теплі відтінки сірого та білого можуть швидко здатися стерильними, тому компанія Ceglia рекомендує зробити все можливе, щоб створити більше тепла та затишку у вашій вітальні, вибравши дерев’яні меблі. Незалежно від того, виберете ви дубовий журнальний столик чи стілець з горіху, відтінки коричневого обов’язково підкреслять вашу сіро-білу гамму.

07з 13

Грайте з текстурою

У нейтральному та мінімальному просторі текстура є простим, але ефективним способом додати інтересу, не перевантажуючи його. Дизайнер інтер’єру пропонує використовувати вовну, шкіру, дерево та метал, коли це можливо, щоб підняти нейтральний вигляд. Натуральні ткані матеріали, такі як ротанг або лоза, також є чудовим способом додати нотку м’якості вашій сіро-білій кімнаті.

08з 13

Додайте кольорові гами парами

Як ви, напевно, вже знаєте, сіро-біла схема є ідеальним фоном для яскравих кольорів. Хоча за допомогою сірого та білого можна практично додати будь-який колір, найкраще тримати ваші кольори парами. Наприклад, зелена подушка виглядатиме випадково сама по собі, але в поєднанні із зеленою рослиною чи килимом із зеленими акцентами вона впишеться в простір.

09з 13

Спробуйте Jewel Tones

Глибші відтінки кольорів роблять сіру та білу палітри цікавими та актуальними. Спробуйте працювати в коштовних тонах, таких як темно-синій, зелений або особистий улюблений Гарсіа, шартрез. Подушка або ковдра можуть бути гарним початком, але якщо ви відчуваєте сміливість, спробуйте акцентувати стіну або килимок у коштовних тонах.

10з 13

Обійми зелені

Ще один спосіб зробити нейтральний простір більш живим: включити зелень. Якщо у вас немає зеленого пальця, штучна рослина або букет живих квітів на журнальному столику можуть мати такий же, оживляючий ефект у вашій зелено-білій кімнаті. Коли ви накладаєте різні фізичні текстури у свій простір, ви створюєте затишну доступну атмосферу, яка доповнює та врівноважує ваші щойно пофарбовані стіни.

11з 13

Змішайте візерунки

Так само, як змішування текстур, щоб додати шарму нейтральній кімнаті, так само можна змішувати візерунки — сірий і білий є ідеальним фоном для інтеграції смужок, крапок та інших веселих дизайнів у вашу кімнату. Подушки з різноманітними візерунками — це чудовий спосіб додати глибини вашому простору, не втрачаючи відчуття балансу, якого ви шукаєте.

12з 13

Розфарбуйте форму корони

У вас у вітальні є ліпнина? Залежно від зовнішнього вигляду, який ви шукаєте, дизайнер інтер’єру каже, що ви можете інтегрувати його у вашу сіро-білу палітру. Якщо ви фарбуєте стіни в сірий колір, подумайте про те, щоб залишити ліпнину білою, щоб зберегти рівновагу. Якщо ви бажаєте, щоб кімната виглядала більш сучасною, пофарбуйте ліпнину та стіни в сірий або в білий колір.

13з 13

Додати Shiplap

Сіро-біла колірна гамма — ідеальний час, щоб розглянути можливість додати більш яскраві елементи у вашу вітальню, наприклад, стіну в нейтральних або яскравих кольорах. Як цікава архітектурна особливість, shiplap може бути або фоновим персонажем, щоб сяяти іншим висловлюванням, або бути зіркою шоу з несподіваним кольором фарби.

Для сучасної традиційної сіро-білої схеми вона рекомендує встановити shiplap вертикально на нижній третині стін кімнати м’яким сірим кольором і поєднати його з білими стінами. Щоб створити більш сміливий і сучасний вигляд, встановіть shiplap горизонтально та пофарбуйте його в темно-сірий колір — це також зробить вашу кімнату ширшою.

Прокрутка до верху