светящееся зеркало

Дзеркало, що світиться

У кожної людини ранок починається по-різному, але в результаті ми всі опиняємося в тому самому місці. Це місце – ванна кімната. Значна частина сучасних квартир має під ванну невелику площу. Освітлення в них дуже тьмяне, що безсумнівно пригнічує настрій.

Однак, це все можна виправити за допомогою всього лише одного предмета – дзеркала, що світиться.

Найважливішого та необхідного елемента ванної кімнати. Майстри врахували всі недоліки і спорудили по істині незамінну річ для всіх членів сім’ї. Нині асортимент дзеркал із підсвічуванням досить різноманітний. Така потрібна і незамінна частина інтер’єру надає ванній кімнаті видимого ефекту розширення простору і наповнює її незвичайною атмосферою.

Сьогодні існує два види дзеркал з підсвічуванням: із вбудованою та внутрішньою.

Дзеркала із зовнішнім вбудованим підсвічуванням.

Назва говорить сама за себе, лампи встановлені зовні по периметру дзеркала, їхня кількість та розташування визначається індивідуально. Це можуть бути світильники з денним холодним світлом або вечірнім теплим. Цей вид вважається найпростішим. Подібні дзеркала використовують актори у гримерках.

Дзеркала, що світяться, з внутрішнім підсвічуванням.

На сьогоднішній день цей вид дзеркал найпопулярніший. Причина всьому зручність у використанні. У них застосовують лампи спрямованого або розсіяного світла, можливість налаштування яскравості світла з вибором різної колірної температури – що дозволяє вибрати потрібний відтінок.

Зображення наноситься на дзеркальне полотно за спеціальною технологією, що конструює візерунки так, що при цьому лицьова поверхня дзеркала залишається гладкою.

Таке дзеркало справляється одночасно з двома функціями – висвітлює та грає роль ефектного елемента декору.

Ванна кімната, це приміщення де постійне йде вологовипаровування. При виробництві дзеркал скляні майстри використовують два матеріали для покриття – алюміній і срібло. Дзеркала зі срібною емаллю прослужать набагато довше за дзеркала з алюмінієвою. Всім відомо, що алюміній боїться води і швидко піддається рідше. Але все ж таки, багато хто не надає цьому належного значення і зупиняє свій вибір на дзеркалах з алюмінієвим покриттям, оскільки вони мають невелику вартість.

При виборі дзеркала потрібний грамотний підхід.

Підсвічування має бути природним і яскравим. Дзеркало, що світиться, функціональний предмет ванної кімнати, повинне займати правильне місце. Саме правильне розташування дозволить візуально збільшити ванну кімнату.

Вибирайте дзеркало до душі, і воно обов’язково відповість вам взаємністю!

Прокрутити вгору