26 ідей настінних фресок, якими ми одержимі

Звичайні та прості фрески на стінах важко створити — мабуть, тому більшість мешканців бояться робити це. На відміну від картин на полотні чи зображень в рамках, великі фрески змінюють всю атмосферу кімнати завдяки своєму великому масштабу, який неможливо пропустити. Але лише тому, що фрески є динамічними та, чесно кажучи, зобов’язаннями, це не причина ухилятися від включення їх у свій простір. Якщо все зроблено правильно, вони можуть бути різницею між бездоганно спроектованим простором і тим, що трохи не вистачає.

Наша порада: вибирайте те, що ви впевнені, що доповнить вашу естетику, тому що у вас є лише один шанс створити дизайн. У той час як квітковий візерунок може зробити все жіночним і свіжим, зображення міського горизонту може миттєво перетворити простір на космополітичний відпочинок. 

Якщо ви не знаєте, з чого почати, в Instagram є багато джерел натхнення. Ось 26 наших улюблених ідей фресок, які перетворюють порожні стіни на витвори мистецтва. Будьте великими, інакше ви можете не захотіти повертатися додому.

01з 26

Принт Peek-a-Boo

Розмістити меблі поряд із настінним фрескою нелегко, особливо якщо вона може похвалитися насиченим малюнком або ілюстрацією. Однак цей має фокусну точку на ідеальному рівні для ліжка чи дивана. Морська сцена проступає з-за дивана таким чином, що виглядає органічно, але водночас несподівано. 

02з 26

Пейзаж

У наших наймрійливіших мріях краєвид виглядає приблизно так — принаймні так ми думаємо щоразу, коли дивимося на цю фреску. Мазки пензля делікатні та ефірні, створюючи в будь-якій кімнаті атмосферу спа-центру. Хочете виглядати без зобов’язань? Ця висить настінна таблиця робить справу:

03з 26

Ідеальне поєднання

У цій вітальні, натхненній скандинавським стилем, малюнки на стінах такі ж приголомшливі, як і решта декору. Одразу впадає в очі складний розпис із зображенням птахів і пір’я. І все ж, рухаючись по стіні, ви помічаєте золоту квадратну стіну, що просвічує за телевізором. Незважаючи на те, що дві концепції фресок відрізняються, здається, що вони без зусиль зливаються разом.

04з 26

Пастель Акварель

Акварельними композиціями називають тонкість, і цей мурал не є винятком. М’які пастельні рожеві тони кружляють разом і легко розливаються таким чином, щоб уся кімната відчувалася повітряною, відкритою та спокійною. Додатковий контраст бордового узголів’я робить спальню трохи ефектною, але елегантною. 

05з 26

Унікальна квіткова насолода

Подивіться на фреску, яка об’єднує як любителів рослин, так і тих, кому бракує особливого дотику зеленого великого пальця. Для любителів рослин унікальний вибір рослин створює цілісне тло для вашої фіги з листя скрипки та пальми ареки. Для тих, хто не може зберегти живий кактус, це той вид рослини, яким ви зможете насолоджуватися щодня, не завдаючи жодної шкоди — обіцяємо.

06з 26

Природа в градаціях сірого

Який кращий спосіб продемонструвати барвисту вітальню, ніж вибір фрески у відтінках сірого? Сірий природний фресковий дизайн приємний на вигляд, але забезпечує ідеальний фон, який дозволяє дивану та акцентному кріслу вискочити. Різноманітні візерунки поєднуються, щоб створити еклектичний, жвавий простір.

07з 26

Ваші форми

Є дуже мало стилів дизайну, які нам подобаються так сильно, як геометричні. Цей дизайн виводить тенденцію на абсолютно новий рівень із нотками сучасного стилю середини століття. Нам подобається, як помаранчева, сонячно-жовта, вражаюча блакитна та біла колірна палітра виглядає дещо ретро, ​​але при цьому залишається абсолютно актуальною.

08з 26

Ліс

У цих шпалерах є щось романтичне . Візерунок деревного листя та варіації зеленого кольору створюють враження, ніби ми заблукали в чарівному лісі. Не кажучи вже про те, що додаткова химерність доповнює кімнату, від плетеного каркаса ліжка до розкішного білого килима.

09з 26

Гра тіней

Прокинутися в тіні пальмового листя можна лише в приватних бунгало на пляжі. Але ця фреска приносить подібне відчуття трохи ближче до дому, з приглушеними сірими мазками та вільним дизайном. Ви майже чуєте, як кличуть хвилі, чи не так?

10з 26

Чим більше, тим веселіше

Додавання фрески до вашої особистої бібліотеки чи робочого кабінету може вивести речі на новий рівень. Однак природні пейзажі та форми — не єдині варіанти, з яких ви можете вибрати. Цей повномасштабний розпис переповненої кімнати може зробити ваше ізольоване місце трохи менш самотнім.

11з 26

Геометричні сходи

Одягання бокової частини сходів може мати величезний вплив на вашу кімнату. Ці сходи підтверджують нашу точку зору — геометричні трикутники яскравих кольорів створюють вражаючий образ, від якого неможливо відвести погляд. Палітра кольорів поєднується з рештою кімнати, створюючи цілісне барвисте середовище.

12з 26

Задійте стелю

Не любитель декору стін? Час підняти очі, і ми маємо на увазі шлях угору. Ця фреска покриває стелю, від одного кінця до іншого, у вигляді абстрактних ліній, що виглядає просто як музей. Сірі відтінки доповнюють інші елементи в кімнаті, не виглядаючи надмірно прикрашеними чи скоординованими.

13з 26

Змішування шаблонів

Плед на пледі. Точки зі смугами. Існує певне мистецтво змішування шаблонів, яке мало хто може з легкістю освоїти. Але цей простий жовто-білий крапковий візерунок легко поєднується з іншими дизайнами. Наприклад, нам подобається, як він контрастує тут із холодною білою плиткою метро та творами мистецтва та дзеркалом у чорній рамці.

14з 26

Представляємо Simple Artwork

Хоча малюнок простий, вплив на цей вхід величезний. Штрихові ілюстрації різного статусу та бюстів виглядають вишукано та стильно, перетворюючи будь-яку кімнату на пентхаус у Нью-Йорку. Просто додайте кілька мармурових і латунних елементів, і ви фактично в квартирі Вест-Віллідж.  

15з 26

Сплеск кольору

У той час як деякі настінні розписи призначені для того, щоб бути центром кімнати, деякі відіграють допоміжну роль. Така історія з цим зразком рожевих рум’ян. Сплеск кольорів є ідеальним полотном для решти декору стін, тому стіна галереї та яскравий синій диван можуть зіграти головні ролі.

16з 26

Налита фарба

Якщо ви запитаєте нас, ця техніка виглядає так само, як художній хак із кольоровими олівцями, який став вірусним кілька років тому. Але це крутіше, набагато крутіше. Стікаючи зі стелі на середину стіни, весь твір мистецтва виглядає так, ніби створений для простору. 

17з 26

Анотація лінія дизайн

Хоча важко повірити, що абстрактне мистецтво може бути заспокійливим, ця фреска доводить протилежне. Світло-коричневий відтінок покритий білими лініями, які звиваються то в одну, то в іншу сторону, але це якимось чином привносить у простір відчуття спокою. Кілька приглушених тонів, як-от лавандове узголів’я, додають елементу релаксації.

18з 26

Фон у градаціях сірого

Незважаючи на те, що настінна фреска, безперечно, є витвором мистецтва сама по собі, це не означає, що ви не можете додати й інші твори мистецтва. Головне, про що потрібно пам’ятати, це те, як вони працюватимуть разом. У цій їдальні настінний розпис на тему природи в сірих відтінках покриває стіну, а над нею висить яскравий еклектичний твір мистецтва. Різнокольорові метелики виглядають так, ніби вони ось-ось увірвуться в решту фрески, і два контрастних твори мистецтва все ще працюють у гармонії.

19з 26

Просто за рогом

Враховуючи тенденцію деяких будинків до незручних куточків і просторів, може здатися, що фреска може бути забороненою. Однак простий варіант може справді працювати з простором, як-от ця облицьована арка в цьому домашньому офісі. Арка починається на стіні, потім по черзі продовжується на похилій частині, що висить над столом. В результаті виходить веселий кивок до архітектури простору.

20з 26

Крок назад у часі

Нам подобається хороша ретро-тема, особливо коли вона виконана так само бездоганно, як ця спальня тут. Грайливі монохроматичні рожеві відтінки повністю представлені в цьому геометричному малюнку на стіні, імітуючи форми, які зустрічаються в решті кімнати.

21з 26

Під сходами

Хоча ми згодні з тим, що в більшості випадків це «будь великий або йди додому», є що сказати про фрески, які максимально використовують невикористані простори. Цей картатий візерунок під сходами відразу привертає нашу увагу, незважаючи на такий маленький простір. Доданий акцентний стілець і столик створюють відчуття, ніби це взагалі окрема кімната.

22з 26

Кілька дрібних деталей

Хоча багато фресок можуть мати кілька рухомих частин, приємно бачити фрески, присвячені дрібним деталям. Тло цієї ванної кімнати здебільшого заспокійливо блакитне. Однак придивіться уважніше, і ви помітите художні зображення людей над дзеркалом і навколо нього. Різне розташування кожної людини робить простір унікальним.

23з 26

Райські птахи

Візьміть кімнату з нейтральною кольоровою гамою та оживіть її веселою барвистою фрескою – це абсолютний виграш у нашій книзі. Нам подобається те, як ця фреска у вигляді лебедя виходить на ліжко, а блідо-рожевий колір все ще ідеально поєднується з темно-коричневими, плетеними та коричневими акцентами, які охоплюють решту кімнати. Унікальна фреска також поєднується з іншими чіткими акцентами в кімнаті, наприклад, з приголомшливим шкіряним узголів’ям.

24з 26

Формування

Маленький куточок все одно заслуговує фрески, і що може бути кращим, ніж додати арку? Теракотова подвійна арка з деякими додатковими формами додає ідеальну кількість чарівності цьому затишному куточку, додаючи кольори, які дуже цінуються.

25з 26

Барвистий сюрприз

Ця їдальня демонструє похмурий, але барвистий розпис, який створює химерну атмосферу. Темно-синій фон дозволяє кольоровим плямам проступати, а краплі з кожного з них випромінюють сильні художні вібрації. Це ідеальний вибір для простору, натхненного сучасністю середини століття.

26з 26

Moody Clouds

Говорячи про мистецтво, подивіться на цю чудову сіро-білу фреску. Дизайн нагадує про хмари в дощовий день, але цей простір не здається похмурим — нейтральна колірна схема виглядає досить вишукано.

Прокрутка до верху