кухонное пространство

Збільшуємо кухонний простір

Чиста та світла кухня мрія будь-якої господині. Але, захаращені стільниці в одну мить можуть перетворити її на тихий жах. Порятунок кухонного простору знайдеться у додатковій робочій зоні та продуманому плані зберігання. Адже працювати в бездоганно облаштованій кухні набагато приємніше. Варіантів внести зміни в дизайн кухні без будь-яких вкладень просто безліч. Зробити кухню функціональніше та ефективніше допоможуть лише кілька невеликих змін. Мріяли про стильну та функціональну кухню – отримуйте.

Як збільшити робочий кухонний простір?

Коли робота на кухні вирує, тіснота все псує. Поставити нарізані овочі просто нема куди. Врятують ситуацію таця або кухонна дошка. Просто покладіть їх на раковину. Таким чином, можна збільшити додатково робочу зону і невелику область для зберігання.

Як позбутися завалів на стільниці?

Щоб місця в робочій зоні побільшало, але все незамінне завжди залишалося на увазі, частину кухонного начиння розвісьте по стіні. Це можуть бути кухарі або ножі, або ж зовсім інше кухонне приладдя, яке знаходиться у вашій постійній експлуатації.

Що робити, якщо мало шаф?

Просто не можна взяти і завалити всю кухню шафами, та й це не потрібно. Відкриті полиці зорово не захаращують загальний інтер’єр кухні, до того ж дозволять швидко знайти потрібний предмет і прикрасять порожні стіни. Такий метод додавання кухонного простору для зберігання зручний ще тим, що можна підібрати довжину полиць, що підходить саме для вашої кухні та ваших потреб.

Що робити зі старими полицями?

Замініть звичайні полиці на секції. Це дозволить не діставати всі шафи, щоб дістати заставлену каструлю. Відкривши висувну секцію на ваш погляд відкриється весь його вміст, і ви вільно дістанетеся до будь-якого предмета.

Навіщо висувні ящики?

Усім знайома ситуація, коли замість відкривалки дістається часник. Висувні ящики убезпечать від цих та багатьох інших проблем. Організація внутрішніх аксесуарів подарує кожному предмету своє місце.

Навіщо потрібна прозора тара?

Різні прозорі пляшечки, баночки, контейнери не лише дозволяють бачити вміст, а й внесуть упорядкованість у полиці та шафи. Зберігати в них різноманітні крупи набагато практичніше, ніж в упаковках. А поставивши наповнені контейнери на ті ж самі відкриті полиці, вони додадуть вашому інтер’єру особливої ​​родзинки.

Якою б не була ваша кухня величезною чи маленькою, світлою чи не дуже, з класичним дизайном чи сучаснішим, завжди можна надати вашій кухні неповторної атмосфери. Варто лише задіяти трішки фантазії, виділити трохи часу і ваша кухня особливо розквітне в новому перетворенні.

Прокрутка до верху