фотографии в интерьере

Фотографії у дизайні інтер’єру

Вони відбивають мікросвіт господарів. За знімками можна визначити, чим займаються. Переважна більшість дизайнерів рекомендує використовувати фотографії під час оформлення житла. У нас йдеться про плакати, пейзажі, а також про фотографії домочадців у дизайні інтер’єру.

Знімки повинні відповідати стилю

Деякі люди ігнорують цю рекомендацію. Причиною є те, що вони не знають свого стилю. Багато квартирах можна побачити змішання. Щоб визначитися зі стилем, зверніть увагу на основний фон приміщення. Потім можете розпочати оформляти його знімками. Майте на увазі, що вони повинні підходити до меблів.

Що потрібно враховувати під час вибору колірної гами? Варто зазначити, що це потужна «зброя» впливу. Тож вам потрібно серйозно підійти до вибору відтінку знімка та рамки. Інакше ваш інтер’єр буде занапащений.

Фотографії у дизайні інтер’єру мають добре комбінувати між собою.

Знімки в червоних тонах добре виглядатимуть на коричневій панелі. Таке поєднання додасть відчуття затишку. Якщо ви хочете підвищити настрій, то вам бажано віддати перевагу знімкам контрастних тонів.

Сірий тон буде найоптимальнішим варіантом. До нього чудово підійдуть знімки червоних та жовтих відтінків. Вони наділяють енергією.

Який сюжет найкраще віддати перевагу фотографіям в дизайні інтер’єру?

При його виборі слід враховувати інтер’єр. Якщо, припустимо, ви надали перевагу стилю кантрі, то вам не потрібно вішати на стіну пейзаж Нью-Йорка. Краще оберіть природну тематику. Майте на увазі, що знімки не повинні бути однаковими за кольором.

Щодо портретів можна сказати, що вони добре вписуються в загальну гаму. Тим більше, що в наш час створено велику кількість програм, що обробляють фотографії.

Якщо ви віддали перевагу історичному стилю, ви можете без проблем зістарити знімок. Якщо йдеться про мінімалізм, то фотографію можна зробити чорно-білою.

При виборі фотографії для інтер’єру вам потрібно враховувати призначення приміщення.

Якщо, скажімо, йдеться про кухню, то для неї слід вибрати натюрморт. Для коридору бажано підібрати краєвид міста чи портрет. Для спальні зазвичай вибирають романтичний сюжет. Проте він має ще й розслабляти.

Розмір знімків. Тут будь-яких обмежень не може.

Ви можете вибрати маленькі фотографії. З них може вийти дуже гарна композиція. Підберіть для знімків гарні рамки.

Щодо великих знімків ми повинні попередити вас, що вони зменшують розмір приміщення. Не допускайте хаосу. Не змішуйте знімки різних розмірів. Якщо ви вирішили віддати перевагу якійсь великій фотографії, то бажано, щоб її оточували дрібні.

Прокрутка до верху