обустройство балкона

Облаштування балкону. Ідеї

Чомусь так повелося в Україні, що балкон мешканцями стандартних квартир сприймається як шафа або комора. Там можна зберігати речі, які шкода викинути. Мало хто замислюється, що балкон може стати для них ще однією повноцінною кімнатою. На балконі можна оформити квітник або зробити кімнату відпочинку. Подарувавши балкону другий шанс на нове життя, господар одним махом позбавиться захаращеного приміщення і отримає позитивні емоції, перетворивши його.

Для облаштування балкона потрібно не лише бажання, але й трохи азарту та винахідливості.

Не забувайте, що зробити ремонт на балконі явно простішим, ніж у всій квартирі.

З чого почати? Насамперед, звичайно ж, генеральне прибирання. Якщо на балконі речі зберігаються в хаотичному порядку, необхідно спорудити для них шафу. Зберігати слід лише ті речі, якими ви періодично користуєтесь. Інші ж треба викинути з легкою душею.

Далі потрібно прикрашати стіни.

Тут немає межі ваших фантазій. Можна просто поклеїти шпалери або фотошпалери. Пофарбувати стіни та стелю у колір, який подобається. Чи не любите запаху фарби? Тоді просто використовуйте пластикові панелі. Дуже оригінально виглядатиме декоративний камінь. У свою чергу, стіни не погано б оформити малюнками, картинами або фотографіями.

Для більшого затишку при облаштуванні балкона на підлогу можна покласти лінолеум або ковролін. Ніхто не забороняє укладати плитку на балконі.

Світло також грає значну роль в інтер’єрі балкона.

Комфортніше буде якщо повісити пару світильників. Торшер додасть гармонійності, настільна лампа принесе загадковість. У разі відсутності електропроводки на балконі, можна пустити у справу джерела світла, що працюють від сонячних батарей. Нинішній ринок світла пропонує безліч подібних пристроїв, що працюють без електроенергії.

Немало важливої ​​ролі на балконі грають штори.

Вони можуть захистити вас як від сонячного світла, так і виконувати функцію декору. З цим на ура впораються класичні римські або рулонні штори. Їх за потреби можна підняти і опустити.

Коли готові оздоблення та освітлення, якраз переходити до обстановки.

Якщо облаштовувати балкон під діловий кабінет, тут можна поставити невеликий комп’ютерний стіл зі зручним кріслом, на стінах повісити книжкові полиці – для улюблених книг і робочої літератури. Доповнити інтер’єр можна кімнатними квітами, вони наповнять простір киснем.

Обстановка балкона визначається родом вашої діяльності повністю або частково. При невеликому зусиллі ваш балкон з такою ж легкістю може перетворитися на кімнату для чаювання, творчу майстерню, кімнату для рукоділля або спорт.

Нехай балкон приносить користь. Не бійтеся експериментувати. Все у ваших руках!

Прокрутити вгору