Як вивести чорнило з дивана – 3 ефективних кроки, як назавжди видалити пляму

Розлите чорнило не обов’язково пошкоджує вашу тканину чи шкіру назавжди – цей експертний метод швидко позбавить вас від чорнила.

Хоча знання про те, як витягнути чорнило з дивана, може здатися відносним – і навіть дещо малоймовірним – ця прикра ситуація може статися з кожним. Чорнило сумно відоме своєю шкідливою стійкістю, тому останнє місце, де ви захочете знайти пляму, — це на одній із ваших улюблених меблів — незалежно від розміру та кольору. 

Однак навчитися прибирати диван після інциденту не повинно бути проблемою. Якщо ви дотримуєтеся правильних порад щодо чищення, ви можете бути впевнені, що він виглядатиме таким же свіжим, як і раніше. І ви можете завершити процес у три швидких кроки. 

Якщо у вас тканинний або шкіряний диван, процес дещо відрізнятиметься, але результати однаково вдалі. Ось що вам потрібно знати. 

Як вивести чорнило з дивана: тканина

1. Підготуйтеся до прибирання

Підберіть рідину для зняття лаку без ацетону і тканину для чищення. Потім проведіть патч-тест на невеликій ділянці дивана, перш ніж боротися з плямою. 

2. Промокніть пляму

Якщо ви задоволені результатами тесту, нанесіть невелику кількість рідини для зняття лаку на серветку для чищення. Акуратно промокніть пляму, не натискаючи та не натираючи надто сильно поверхню. Продовжуйте, поки пляма не зникне. 

Якщо ви не задоволені патч-тестом або ви віддаєте перевагу інгредієнтам, які вже є у вашому домі, тоді дотримуйтесь того самого методу – з однією великою зміною. Пропонуємо очищати оцтом – використовуючи одну столову ложку рідкого мила, одну столову ложку білого оцту та дві чашки теплої води. 

3. Промийте диван

Незалежно від того, використовуєте ви рідину для зняття лаку з нігтів або білий оцет, експерти радять вам промити диван після промокання. Вони пропонують використовувати рушник, щоб пришвидшити час висихання, і триматися поза диваном, поки він повністю не висохне. 

Як вивести чорнило з дивана: шкіра

Спосіб практично такий же, як і для тканинних диванів; однак є одна додаткова річ, про яку слід пам’ятати. 

Тест на латки важливий в обох випадках, але, мабуть, ще більше, якщо у вас є шкіряний диван. Якщо на тканині є залишки барвника з дивана, не продовжуйте, оскільки ви можете завдати шкоди. 

Протерши диван таким же чином, рекомендуємо застосувати кондиціонер для шкіри до потрібної ділянки, щоб уникнути розтріскування від спирту.

Незалежно від того, чи ваша кулькова ручка витекла у вашу кишеню, чи ваша дитина розлила горщик із чорнилом під час мистецького проекту, цей метод має спрацювати, щоб видалити всі чорнила. Тільки пам’ятайте, що перед тим, як братися за чорнило, будь то кулькова ручка чи будь-яке інше, потрібно провести тест на патчЗ правильними запобіжними заходами ваш диван виглядатиме як новий – майже за короткий час.

Прокрутити вгору