Тренди дизайну інтер’єру у 2022 році: як зробити ваше житло модним

Подивіться останні тенденції дизайну інтер’єру, які ви захочете реалізувати у своєму домі!

Тренди дизайну інтер’єру, які ми показуємо, дуже різноманітні, ми пропонуємо поради на будь-який смак і стиль. Ми можемо гарантувати, що всі рішення актуальні та сучасні та легко адаптуються до вашого будинку.

Фактурні меблі

Текстуровані дизайни — остання тенденція дизайну інтер’єру епохи Відродження, вони почалися з об’ємних шпалер, а тепер настала черга меблів. Щоб уникнути пласких фасадів, звичайних дверей, додавання текстур і візерунків до елементів надають їм відчуття на дотик і стають декоративними, а не просто меблями з місцем для зберігання речей.

Джапанді

Стиль джапанді поєднує риси японського мінімалізму з прохолодним скандинавським стилем. Цей стиль панує в простоті та функціональності, пропонуючи позачасову естетику дизайну. Останнім часом це один із найбільш затребуваних стилів професіоналами та споживачами, оскільки вони вважають, що ця тенденція дизайну інтер’єру пов’язана з настроєм людей і має позитивний вплив.

Домашні офіси

Домашні офіси прийшли через силу пандемії, яка продиктувала нам необхідність працювати вдома, без особливого зовнішнього контакту. Це призвело до того, що багатьом людям довелося адаптувати кімнати у своїх домівках для роботи віддалено. Спочатку імпровізовані столи були звичайним явищем, однак, оскільки це стало довгостроковою ситуацією, люди все більше шукають функціональні та декоративні рішення для своїх домашніх офісів.

Створення кількох робочих місць у всьому будинку означає, що члени сім’ї можуть працювати вдома одночасно, не відчуваючи незручностей, це також актуально для робочих місць для дітей, щоб діти могли продовжувати навчання вдома після закриття шкіл.

Темні кухні

Однією з найсильніших тенденцій дизайну інтер’єру, що з’явилася в сучасному дизайні кухні, є використання темних кольорів. Протягом кількох років найчастіше використовуваним кольором був темно-сірий, однак тепер до таких приміщень додано деякі темні тони, як-от зелений і синій, що перетворило класичні кухні на більш сучасні, шикарні та мінімалістичні простори. Колір не обов’язково повинен бути нанесений на меблі, але також на стіни, підлогу або навіть на найскромніші декоративні аксесуари.

Декорація ваз

Є вази, які чудово справляються з утриманням найкрасивіших квітів. Однак ми надаємо стільки великого значення квітам, що іноді забуваємо зосередитися на вазах, які також можуть бути елементами прикраси. Насправді вже існують вази, які призначені лише для прикраси і не містять жодних рослин усередині, які мають силу миттєво перетворити кімнату.

Теплі землисті тони фарб

В останні роки сірий колір був домінуючим кольором в інтер’єрах, але теплі, нейтральні та землисті тони повернулися, щоб довести, що вони зовсім не нудні.

Прокрутити вгору