Як вивести червоне вино з одягу

Червоне вино є одним із простих життєвих задоволень, і воно навіть сповнене здорових антиоксидантів. Але, як знає будь-який любитель вина, достатньо лише одного неправильного руху, щоб бризнути напоєм на одяг і забруднити його впізнаваним відтінком бордового.

Якщо ви зазвичай змирилися з тим, що викидаєте предмет після того, як він почервонів, у нас є хороші новини: ця пляма справді можливо змусити зникнути. Незалежно від того, чи пляма свіжа, ще волога чи пролежала тижнями, ми підібрали кілька надійних способів позбутися стійкої плями від вина, наприклад, за допомогою засобу для миття посуду та перекису водню або спробувати газовану воду чи тертя. алкоголь. Деякі методи вимагають лише того, що є у вас у шафі, тоді як інші використовують комерційні продукти, які завжди добре мати під рукою.

Перш ніж застосувати будь-який із цих засобів для видалення, завжди пам’ятайте перше правило щодо нещасних випадків, пов’язаних із вином: ніколи, ніколи не тріть пляму. Коли ви потрапили на пляму, промокніть її прохолодною водою і спробуйте потрапити на пляму. Ніколи не кидайте заплямований предмет одягу в сушильну машину, оскільки тепло закріпить пляму.

Чим раніше ви обробите будь-яку пляму, тим більша ймовірність вивести пляму від червоного вина.

Немає необхідності переходити на біле — це найкращі засоби для виведення плям, про які повинен знати кожен любитель червоного вина.

Рідина для миття посуду та перекис водню

Цей метод ідеально підходить як для нових, так і для старих плям від вина. Ймовірно, ці миючі засоби вже є у вас вдома, тому вони чудово підходять для екстрених випадків. Просто змішайте рівні частини перекису водню та миючого засобу та налийте розчин на пляму (комбінація двох засобів для чищення руйнує колір напою). Дайте йому постояти на тканині до 30 хвилин. Продовжуйте додавати більше розчину, доки пляма не зникне — чистити не потрібно. Коли ви побачите, що пляма зблідла, опустіть тканину в гарячу воду, щоб вона ще більше розчинилася, а потім прополощіть холодною водою.Ніколи не використовуйте сушарку, поки не переконаєтеся, що пляма повністю зникла.

Сода

Якщо ви помітили пляму, як тільки це сталося, візьміть соду. Газована вода може розщепити барвники вина та допомогти плямі зникнути. Нанесіть соду на пляму та залиште на ніч. Якщо вам пощастить, це розчинить пляму від свіжого вина, і вам не доведеться боротися з нею іншими методами.

Тримайте під рукою пляшку содової на будь-якій вечірці, особливо коли ви подаєте гостям вино.

Спирт для розтирання

Для видалення стійких плям можна використовувати спирт. За допомогою губки обережно промокніть пляму спиртом, а потім витріть насухо вологою тканиною. Колір червоного вина повинен почати розбавлятися, коли ви змочуєте його спиртом.

Сіль і гаряча вода

Для свіжих плям промокніть якомога більше паперовим рушником, а потім покрийте всю пляму сіллю. Дайте солі вбратися в тканину, а потім обдайте її окропом. Налийте воду приблизно з восьми дюймів або близько того над одягом — висота дозволяє «виштовхнути» вино з тканини. Потім виперіть як зазвичай.

Метод солі та гарячої води також дуже допомагає при видаленні плям від вина з килима. Просто скористайтеся вакуумом, щоб витягнути сіль після того, як вона поглине все вино.

Мило для виведення плям

Мило є одним із тих засобів для виведення плям, які ви завжди повинні мати вдома майже для будь-якого типу плям. Щоб видалити червоне вино, змочіть забруднену річ, потріть брусок безпосередньо по плямі, а потім виперіть як зазвичай. Ви можете використовувати гарячу або холодну воду після цього бруска, але не сушіть, поки не переконаєтеся, що пляма зникла.

Додаткова примітка: цей засіб для чищення настільки сильний, що може навіть видалити смолу отруйного плюща з тканини, тому ви в правильних руках із цим засобом.

Спрей для виведення плям

Як випливає з назви, спрей для виведення плям був спеціально розроблений для видалення плям від вина та видаляє їх природним шляхом. Рясно збризніть на уражену ділянку та просто залиште на 20 хвилин. Переконайтеся, що ви поклали шматок картону або інший бар’єр між забрудненою та незаплямованою сторонами, щоб уникнути поширення плями). Якщо ви бачите зміну кольору з червоного або рожевого на синій, просто продовжуйте чекати. Трохи промийте, при необхідності повторіть розпилення та подивіться, як пляма зникне на ваших очах.

Як вивести засохлі плями від червоного вина з одягу

Ми всі були там — ми розливаємо трохи червоного вина на вечірці і думаємо: «Я просто прийду до цього, коли буду вдома». Ваш найкращий шанс отримати пляму від червоного вина на одязі – це зловити її, як тільки це станеться. Але якщо воно вже висохло, не бійтеся.

Засохла пляма від вина потребує більше терпіння, і вам, можливо, доведеться попрацювати з плямою кілька разів. Якщо ваша пляма вже висохла, почніть із застосування засобу для миття посуду та перекису водню, наведеного нижче.

Найкраща температура води для прання

Холодною чи гарячою водою ви почистите пляму від вина залежатиме від того, як довго вона простояла. Більшість плям від вина дуже добре реагують на гарячу воду, особливо після обробки одним із зазначених вище методів.

Тим не менш, стара пляма від вина має більше шансів видалити після того, як її замочують у холодній воді. Наповніть відро холодною водою, помістіть туди тканину та дайте їй просочитися протягом 30 хвилин, перш ніж атакувати її одним із наведених вище методів, щоб послабити пляму та дати вам більше шансів видалити її.

Прокрутка до верху