цветовой дизайн спальни

Колірний дизайн спальні

Спальня – це одне із найулюбленіших місць людини. Тут він розслабляється, тут отримує нову енергію і заряджається новими силами. І багато в чому від того, який колірний дизайн спальні був обраний, залежить те, як швидко і з якою насолодою людина відпочиватиме.

Який колірний дизайн спальні вибрати?

Всім відомо, який вплив має колір на людину. Давайте дізнаємося, які кольори та як впливають на нас.

Спальня у жовтих тонах

Жовтий колір – колір позитиву. Яскравий, схожий на сонце, він, без жодних сумнівів, вселяє радість та щастя. Такий колір підійде для спальні, де свого часу проводять активні молоді люди.

Ніжно-блакитний і синій колір

Такі кольори заспокоюють, благотворно діють нервову систему. Спальня, оформлена в блакитних тонах, має сподобатися всім без винятку. Адже це колір води, колір океану. А хто ж не захоче бути оточеним таким цвітом щодня?

Зелений колір може зняти розумову напругу.

Якщо оформити колірний дизайн спальні тільки в одному зеленому кольорі, то він набридне дуже швидко. Можна розбавити цей колір, наприклад з бежевим. І доповнити інтер’єр спальні зеленими рослинами. Такий колірний дизайн спальні вийде дуже красивим та натуральним.

Помаранчевий колір у спальні – на любителя. Безперечно, цей колір дуже гарний, теплий, позитивний. Проте дуже швидко він може створити відчуття «тиску», що спричинить дискомфорт.

Коричневий колір

Найпоширеніший колірний дизайн спальні – коричневий. Такий колір – справжня класика, яка ніколи не вийде із моди. Цей колір розслаблює, утихомирює, гармонізує.

Таким чином, вибрати колір для спальні не так просто. Але постарайтеся відштовхуватися від своїх уподобань. Виберіть колір, який вам до вподоби. І, якщо вам здається, що він тиснутиме, викликати відчуття дискомфорту – спробуйте розбавити цей колір з тим, з яким він зможе поєднуватися.

Прокрутити вгору