античный стиль в интерьере

Античний стиль в інтер’єрі приміщення

Ви любите читати історії, які відбувалися у стародавньому Римі та Греції? Отже, вам має сенс задуматися про оформлення приміщення в античному стилі. Відразу зазначимо, що йому властиві тріумфальні арки та витончений розпис.

Що притаманно античного стилю в інтер’єрі?

Описуваний стиль є основою неокласицизму і ренесансу. Він являє собою оформлення приміщення різноманітними скульптурами та мозаїкою.

Що стосується статевого покриття, то багато хто вибирає мозаїчну підлогу. Комусь більше до душі доріжки із хитромудрими орнаментами. У них зазвичай присутні бежеві та оливкові відтінки.

Придбайте якнайбільше різноманітних картин та статуеток.

Стіни, як правило, фарбують. На стелях часто можна побачити рельєфні зображення. Описуваному стилю властива сувора краса. Вона несе гармонію.

античний стиль в інтер'єрі1

Оформлення кімнат в античному стилі.

античний стиль в інтер'єрі4
античний стиль в інтер'єрі2

Спочатку скажемо, що вам, перш за все, треба орієнтуватися на комфорт. Найчастіше, в «античній» кімнаті панують прості форми. Меблі, як правило, вибирають із благородної деревини.

Оббивка зазвичай має якийсь ніжний відтінок. Хтось віддає перевагу грецьким орнаментам. Для стилю, що описується, властиві низькі меблі. Якщо ви вибираєте стіл для вітальні, то можете підібрати модель зі скляною стільницею. Оббивка стільців має простий візерунок.

Що можна сказати щодо спальні?

античний стиль в інтер'єрі3

Для початку нагадаємо, що ця кімната насамперед розрахована для відпочинку. Ви в ній набиратиметеся сил. Тож вам потрібно серйозно підійти до її оформлення. Можете обклеїти стіни шпалерами. Багато хто віддає перевагу штукатурці.

Освітлення та аксесуари для античного стилю в інтер’єрі.

Якщо ви вирішили віддати перевагу стилю, що описується, то вам бажано придбати всілякі бра у формі факелів. Не зайвими будуть тематичні люстри. Ефект розсіювання має бути максимальним.

Прокрутити вгору