мятные оттенки1

М’ятні відтінки. Де використати

М’ятний колір є зелено-блакитні відтінки. Колір м’яти в інтер’єрі на сьогоднішній день дуже затребуваний.

М’ятні відтінки завжди нагадують про весну, дитинство, спокій. Такий колір найчастіше використовують у лікарнях, дитячих садках і т. д. Вибираючи м’ятну колірну гаму, людина наповнить свій будинок романтикою, ніжністю та свіжістю. При цьому м’ятний колір не впадає в око, що дуже важливо для відпочинку та розслаблення. Належить до універсального кольору, тому його використовують для оформлення будь-якого інтер’єру. Добре поєднується з багатьма відтінками кольору, а особливо з темними. Дизайнери вибирають цей колір для створення стилю «Шебі ​​шик», при цьому доповнюють його білими, ніжно-блакитними, рожевими, постільними відтінками. Такий інтер’єр виглядає ніжно та жіночно.

Оформлення кімнат у м’ятних відтінках

Для оформлення дитячої кімнати колір м’яти буде чудовим варіантом. Його можна використовувати незалежно від статі дитини. Комбінують цей колір із ніжно-рожевими, блакитними, бузковими, абрикосовими відтінками. Кімната виглядатиме грайливо, свіжо, ніжно. Діти в кімнаті з таким інтер’єром почуватимуться спокійно.

м'ятні відтінки3

Вдалим вибором буде, якщо у м’ятних відтінках зробити спальну кімнату.

Господарі завжди почуватимуться відпочилими, тому що цей колір не викликає подразнень, нервозності тощо. Не оформляйте повністю кімнату в м’ятній палітрі, намагайтеся комбінувати.

м'ятні відтінки3

Для вибору кухні цей колір так само, як і для інших кімнат, стане оптимальним варіантом.

Вибирайте шпалери м’ятних відтінків, а решту вибирайте іншого кольору. Наприклад, зробіть кухню у фруктово-квітковому кольорі з м’ятними відтінками.

м'ятні відтінки4

У ванній кімнаті м’ятний колір буде дуже добре виглядати. Особливо якщо оформити підлогу та стіни у м’ятних відтінках.

Вітальню оформляйте таким чином, щоб вона викликала захоплення у всіх гостей. М’ятні відтінки можна використовувати на стінах, у меблях, шторах тощо.

м'ятні відтінки1

М’ятний колір підходить для сучасного інтер’єру.

Робіть акценти на меблях, шторах, килимах, декорі. Кімната в м’ятних відтінках завжди виглядатиме так, що в ній полювання буде цілодобово. Фантазуйте, комбінуйте, робіть у будинку затишок та спокій. Якщо боїтеся комбінувати, то вибирайте для комбінації пастельні відтінки. З такими квітами кімната завжди виглядатиме красиво.

Прокрутити вгору