Морський стиль в інтер’єрі вашої оселі

У наш час багато хто віддає перевагу морському стилю . Він відрізняється ненав’язливими поєднаннями.

Особливості описуваного стилю:

– Імітування обшивки водного транспорту за допомогою вагонки.

– Ковролін, пофарбований у нейтральний колір. Непоганою альтернативою є дерев’яні дошки.

– Легкі фіранки, що підкреслюють простоту.

– Домінування синього та білого кольорів.

Чи варто вам оформляти приміщення в стилі, що описується?

морський стиль в інтер'єрі2

Ви часто привозите із подорожей сувеніри з річковими композиціями? Вам подобаються морські витвори мистецтва? Ви не вважаєте, що комбінування білого та синього кольорів є нудним? Отже, ви можете оформити кімнату в морському стилі.

Кольорова гама.

Основною складовою морського стилю в інтер’єрі є морські краєвиди. Тому ви повинні віддати перевагу зеленому та синьому кольору.

морський стиль в інтер'єрі

Якщо ви є прихильником традиційного напрямку описуваного стилю, то можете “розбавити” синій і білий кольори трьома насиченими відтінками. Можете придбати ковролін. Він може мати колір вершків або піску. Що стосується фіранок, то вони мають бути в смужку.

Якщо ви прихильник нинішньої морської тенденції, то можете вибрати більшу кількість різноманітних кольорів. Проте слід враховувати, що вони повинні плавно переходити один в одного. Білий колір використовується в обмежених кількостях. Підлогова дошка має бути класичною.

Стіни морського стилю в інтер’єрі.

морський стиль в інтер'єрі1

При їхньому декоруванні застосовується груба штукатурка. Якщо стіна має гладку поверхню, то на ній не повинно бути зображень. При оформленні стін у передпокої зазвичай застосовується вагонка.

Підлога.

При їх оформленні майте на увазі, що вони не повинні привертати увагу. Описуваному стилю властиві витончені поверхні. Скажімо, вибілений дуб. Непоганим варіантом є і килимове покриття зі стриженим ворсом.

Текстиль.

морський стиль в інтер'єрі5

Описуваний стиль є застосуванням грубого і надійного матеріалу. На ньому можуть бути поодинокі смужки. Вони не повинні особливо впадати у вічі.

Якщо ви вирішили віддати перевагу матеріалу з малюнком, то вам бажано вибрати тканину із зображенням різноманітних вітрильників. Майте на увазі, що при оформленні приміщення в морському стилі велика кількість малюнків не допустима. Воно годиться лише кімнати, призначеної дітям.

Коментарі