15 чарівних ідей, для спальні в стилі бохо

Богемний декор (також відомий як бохо) кидає виклик сучасності та створює невимушену, безтурботну та зручну атмосферу. Хоча немає жодних правил для бохо — прикраси, естетика часто включає теплі, землисті відтінки і може похвалитися вмінням поєднувати візерунки і нашарування текстур таким чином, щоб це виглядало одночасно розкішно і невибагливо.

Він виділяє відтінки світських подорожей з еклектичним набором текстилю, турецьких килимів, старовинних предметів колекціонування, антикварних меблів та багато іншого. 

Хоча  богемний дизайн  колись вважався кітчевим, що застряг у стилі 70-х, художній підхід насправді має багато можливостей. Незалежно від того, чи ви вже є ентузіастом бохо або в даний час зважуєте свої варіанти, ось все, що вам потрібно, щоб зробити вашу спальню розслаблюючим оазисом, доповненим візерунками, рослинами, килимами та еклектичними аксесуарами.

1. Додайте теплі дерев’яні штрихи

Повністю біла кольорова гама у поєднанні з природним теплим відтінком дерев’яних акцентів є втіленням богемності. Від карниза до тумбочки, від каркаса ліжка до стелажу, дубове оздоблення бере на себе роль вторинного кольору, і це все, що вам потрібно для створення бажаного образу.

2. Наповніть спальню чарівністю старовини

Частиною богемного способу життя є нишпорення по комісійних магазинах і вивчення блошиних ринків у пошуках єдиних у своєму роді старовинних знахідок. Це особливі скарби Старого Світу, які роблять кімнату по-справжньому богемною, наприклад, ця перегородка в марокканському стилі, яка тепер слугує узголів’ям у цій спальні.

3. Наповніть спальню рослинами

Якщо є щось, що потрібно кожному богемному простору, щоб зв’язати кімнату воєдино, так це безліч рослин різних форм, розмірів і висоти. Зелень діє як невід’ємна частина колірної схеми, а також творить дива, очищуючи повітря та допомагаючи краще спати.

4. Дотримуйтесь землистих відтінків

Схема кольорів бохо значною мірою залежить від відтінків, що часто зустрічаються в природі, наприклад, насиченого гірчичного, земляного коричневого, обжитого сіро-коричневого та багато іншого. Біле полотно – ідеальне місце для створення колірної палітри вашої мрії.

5. Нашарування текстилю

Якщо ви збираєтеся створити богемний дизайн, нашарування текстилю є невід’ємною частиною процесу декорування. Нам подобається, як цей простір накладає килим із принтом поверх нейтрального для естетики та комфорту. Пара пледів з текстурою пензликів завершує декор «чим більше, тим краще».

6. Нагромадження натуральних текстур

Натуральні текстури – саме те, що вам потрібно, щоб вивести вашу спальню в стилі бохо на новий рівень. Використовуйте такі волокна, як джут, ротанг та льон, щоб створити відчуття богемності. І, звичайно, не забудьте настінну підвіску в техніці макраме, яка є основним елементом в цьому стилі кімнати.

7. Додати холодні квіти

Пам’ятаєте, ми казали, що для бохо-декору немає правил? У той час як більшість просторів потрапляють до спектру теплих колірних схем, ця кімната в холодних тонах доводить, що синій колір так само добре працює для створення безтурботної естетики. У той час як він виглядає трохи сучаснішим, окремі елементи декору об’єднуються, щоб кричати богемно.

8. Бохо зустрічається з модерном

Якщо у вас коли-небудь виникали сумніви, що спосіб життя в стилі бохо може вмістити сучасні чорні стіни, ось усі докази, які вам потрібні. Додавання натуральних текстур, таких як шкіряне узголів’я, накидка з хутра та зелень, доповнює темний колір стін і робить цю спальню безсоромно богемною.

9. Використовуйте предмети по-новому

У своїх пригодах з пошуку старовинних знахідок будьте неупереджені та шукайте предмети, які можна використовувати нетрадиційними способами. Думайте нестандартно і переробляйте такі предмети як цей дерев’яний пень, який тепер служить оригінальною тумбочкою.

10. Опануйте мистецтво нашарування

Якщо у вас коли-небудь виникала думка, що кількість шарів, які ви можете зробити, обмежена, згадайте майстерне курування цієї спальні — і ми говоримо не лише про текстиль. Звичайно, нам подобається багатошаровість плюшевих килимків та постільної білизни, але те, як дерев’яне узголів’я ліжка нашаровується на акцентну стіну, а штори драпіруються на вікна зі віконницями, саме по собі надихає.

11. Впусти світло

Богемний стиль піддається сонячним відтінкам та природному освітленню. Не загороджуйте природне джерело світла товстими, важкими, темними щільними шторами. Натомість завісьте вікна м’якими, білими, майже прозорими фіранками, щоб впустити світло. Ви будете здивовані як вільне джерело світла може вплинути на загальне враження від вашого дизайну.

12. Просто додайте аксесуар

Вам не потрібно повністю випатрати кімнату, вкладати гроші у всі нові меблі (навіть якщо вони для вас нові) і починати з нуля, щоб перетворити вашу спальню. Зберігайте те, що у вас є, та змінюйте атмосферу за допомогою деяких стратегічних аксесуарів. Етнічне дзеркало, покривало зі штучного хутра, шкіряні пуфи та джутовий килим — все це додасть богемної атмосфери з мінімальними зусиллями.

13. Спробуйте свої сили у грі з патернами

Коли доходить до богемної естетики, найкраще те, що її еклектична атмосфера дозволяє змішувати візерунки. Це мрія декоратора, тому що єдині у своєму роді предмети чудово поєднуються один з одним. Ви можете просто зосередитися на тому, щоб оточити себе речами, які вам подобаються, не переймаючись тим, чи підходять вони один одному.

14. Змішайте кілька стилів

Якщо ви вважаєте себе чимось на зразок хамелеону в декорі, вам може бути важко створити образ, який вам подобається довгий час. Оскільки богемна атмосфера перегукується з безліччю інших стилів дизайну, не бійтеся впливати на іншу естетику, створюючи свій власний стиль. Нам подобається, як ця спальня поєднує в собі елементи бохо-шику, модерну середини століття та гламуру.

15. Не бійтеся бути простим

У той час як більшість богемних просторів створюють тонни візуальної стимуляції від настінних килимів до багатошарових килимів та мирських предметів колекціонування, ви все одно можете створити такий самий затишний стиль із мінімалістським відтінком. Такі елементи, як натуральний текстиль, зелень, природне сонячне світло, тепле дерево та безліч текстур, створюють бажану естетику, залишаючись при цьому чистою та простою.

Прокрутка до верху