конструкции раздвижных дверей

Сучасні конструкції розсувних дверей

Вони є справжньою знахідкою для будь-якого приміщення або інтер’єру. Застосування розсувних дверей є дуже практичним рішенням, а самі конструкції виглядають дуже стильно, сучасно, красиво та оригінально.

Такі конструкції розсувних дверей найчастіше використовуються для створення перегородок або для дверних отворів. Якщо приміщення має велику площу, це справжній рай для професійного дизайнера, оскільки тут можна ділити площу на різні зони і навіть невеликі окремі кімнати. Що стосується квартир невеликої площі, то в них є можливість суттєво заощадити вільний простір, організувати дитячий куточок, вдало поєднати вітальню та кухню тощо.

Сучасні розсувні системи складаються з фурнітури, дверного полотна і самого розсувного механізму.

Останній може бути виключно з верхнім підвісом, що позбавляє необхідності робити пороги. Зовні це виглядає дуже красиво, а при зрушеній перегородці або повністю відчинених дверях у людини формується візуальний образ однорідного відкритого простору.

Вибираючи конструкцію розсувних дверей, слід добре придивитися до рівня якості виготовлення розсувного механізму, який обов’язково має бути довговічним та здатним витримувати значні навантаження. Як матеріали для виготовлення подібних конструктивних елементів найчастіше застосовується алюміній завдяки своїй довговічності, жорсткості і великої різноманітності дизайнерських рішень.

Що стосується дверного полотна, то воно може бути шпонованим, виготовленим з деревного масиву або надсучасним – повністю виготовленим зі скла.

Дерев’яні розсувні двері потребують забезпечення певного мікроклімату в кімнаті і досить ретельному догляді, тому всі ці фактори потрібно обов’язково враховувати при монтажі виробу. Перед встановленням конструкції розсувних дверей слід виконати всі необхідні виміри дверного отвору, причому з максимальною точністю. Це дозволить уникнути надалі появи різних деформацій та зазорів.

Всі розсувні двері обладнуються фурнітурою, представленою ручками, втопленими в полотно дверей, та спеціальним замком, який встановлюється у разі потреби.

Двері розсувного типу в даний час можна зустріти практично всюди, починаючи від великих офісів та магазинів і закінчуючи невеликими квартирами та розкішними великими котеджами. Встановивши таку конструкцію розсувних дверей, власник житла отримує практичність, зручність та естетичність. Різні способи оформлення полотна дверей, зокрема зі скла, здатні вразити уяву абсолютно будь-якої людини та стати справжньою окрасою для його власної квартири. Завдяки цьому можна реалізовувати оригінальні творчі ідеї та кардинально змінити інтер’єр приміщення. Адже ергономічність і зовнішня легкість (на відміну від складання громіздких стандартних дверей), що створюються розсувними конструкціями, відіграють велику роль у будь-якому будинку.

Прокрутка до верху