перегородки для офиса

Стаціонарні та мобільні перегородки для офісу

Сучасні перегородки для офісу призначені для поділу робочих приміщень на зони, а працівників на невеликі окремі групи.

Вже давно відійшли в минуле великі будинки з довгими вузькими коридорами і безліччю крихітних кабінетів, розташованих по різних боках. Сучасні офіси великої кількості світових компаній задали моду на облаштування просторих світлих приміщень, чітко розділених на невеликі сектори для окремих груп співробітників. І це неможливо зробити без спеціальних перегородок.

Перегородки для офісу сьогодні виготовляються з різних і відносно недорогих матеріалів, наприклад, алюмінію, скла, ДСП, гіпсокартону та інших.

Установка та демонтаж таких конструкцій повинні проводитися легко та просто. Крім того, вони не повинні займати багато вільного простору. Перегородки для офісів сьогодні діляться на два різновиди: мобільні та стаціонарні.

Стаціонарні офісні перегородки є повноцінною стінкою, що розділяє між собою групи співробітників або робочі кабінети.

Вони експлуатуються без будь-яких труднощів і водночас створюють ілюзію певної легкості прийняття рішень діловим партнером. Монтаж стаціонарних перегородок проводиться у найкоротші терміни, причому тут немає необхідності у перериванні робочого процесу. Вони також легко демонтуються і транспортуються у разі зміни офісом свого розташування. Крім цього, звукоізоляція таких перегородок реалізована на найвищому рівні, що дуже важливо при накопиченні в одному приміщенні великої групи людей.

Мобільні офісні перегородки в порівнянні зі стаціонарними займають набагато менше місця.

Вони виготовлені переважно у вигляді звичайних невеликих стінок, що розділяють столи групи співробітників, формуючи таким чином цілеспрямовану та особливу ділову обстановку. Рівень їхньої звукоізоляції не дуже високий, оскільки в них не реалізована система «стеля-підлога».

Головне призначення мобільних перегородок для офісу полягає у поділі груп співробітників між собою за родом діяльності, рівнем та складністю виконуваної роботи.

Установка мобільних перегородок займає всього кілька годин, наприклад, рано-вранці перед початком роботи або під час обідньої перерви, не відриваючи таким чином співробітників від виконання важливих завдань. Перегородки дуже легко демонтуються і переносяться на нове місце, що дуже нагадує збирання звичайного дитячого конструктора.

Щоб не помилитися у виборі оптимального варіанту офісних перегородок, необхідно спочатку добре розрахувати бюджет, чітко визначити місце розташування конструкцій та кількість необхідних зон. Додатково рекомендується провести виміри перегородки по довжині та ширині, після чого можна вибирати найбільш підходящий матеріал, який використовується при виготовленні конструкцій.

Прокрутити вгору