межкомнатные арки из гипсокартона

Міжкімнатні арки з гіпсокартону – легкий та швидкий спосіб змінити інтер’єр

Міжкімнатні арки з гіпсокартону – відмінний спосіб удосконалювати інтер’єр, зробити його просторим та надати йому стилю.

Ідея створення міжкімнатних арок із гіпсокартону приваблює ще й тим, що її можна втілити у життя власними руками.

Сьогодні для створення неповторних дизайнів арок застосовуються матеріали різноманітної фактури: цегла, природний камінь, металевий профіль, дерево, залізобетон і, звичайно, гіпсокартон. Саме гіпсокартон виправдано заслужив найбільшої популярності за свою податливість в експлуатації. Крім того, матеріал дуже практичний у використанні. Штукатурити його легко та швидко, ціна також дуже доступна. Маючи великі фінанси можна придбати гіпсокартон з надгнучкістю. Так чи інакше, для будівництва міжкімнатних арок, гіпсокартон – ідеальний і доступний варіант.

З гіпсокартону, можливий проект міжкімнатної арки будь-якої конфігурації.

Вам допоможе широкий асортимент монтажної фурнітури. Вже після того, як каркас, що несе, зібраний, конструкцію можна обшивати листами гіпсокартону, заздалегідь заготовленим за розробленими шаблонами.

Перш за все, розраховуємо радіус закруглення в передбачуваній арці.

Для створення високої арки вибиваємо частину стіни над отвором і сміливо формуємо арку. Вирізаємо гіпсокартонний прямокутник, який дорівнює ширині отвору, з довжиною, що дорівнює висоті арки. Робимо два прямокутники, відображаємо кресленням на них арку і вирізаємо, умовно кажучи півколо.

Наступний етап – формування каркасу міжкімнатної арки із гіпсокартону за допомогою профілів.

Кріпимо профілю до торців дверного отвору. Заготовлені прямокутники з вирізаною аркою прикручуємо до закріплених профілів.

Далі, за радіусом вимірюємо довжину арки і того ж розміру відрізаємо профіль.

Відступивши близько 5 сантиметрів, прорізаємо полиці профілю так, щоб потім вийшло зігнути профіль, надавши йому необхідну форму арки. Робимо 2 таких профілю та прикручуємо їх до гіпсокартону. Тепер можемо вже вирізати смужку гіпсокартону, довжиною радіусу закруглення арки та шириною з дверним прорізом, згинаємо смужку, прикріплюємо її шурупами до каркаса. Процес обшивки гіпсокартоном можна вважати завершеним. Надалі, слід арку оштукатурити, і оформити на свій смак: пофарбувати або обклеїти шпалерами, або облицьовувати керамічною плиткою – вирішуйте самі, політ фантазії тільки вітається!

Прокрутка до верху