Комфортабельне проживання у «Бухті Вікінгів»

Коли йдеться про відпочинок, тоді питання проживання знаходиться на першому місці. Щоб саме Ви не вибрали, море чи гори, місто чи сільську місцевість, проживати хочеться з максимальним комфортом. Найбільш оптимальним вибором  стане оренда котеджу, які містять безліч переваг, перед іншими варіантами житла. 

Кожен самостійно має змогу вибирати щодо проживання під час відпустки. Але котеджі завжди мали певні особливості, які подобаються гостям. В першу чергу, котеджі обійдуться дешевше, ніж якщо орендувати номери у готелях. Крім того, цілий будинок належить тільки тим, хто там проживає. Котеджі знаходяться на достатній відстані одне від одного, щоб ніхто не мав змоги втрутитися в особистий простір.

Комплекс «Бухта Вікінгів» надає змогу обрати такий котедж, який сподобається, відповідатиме очікуванням та фінансовим можливостям. 

Як обрати котедж у «Бухті Вікінгів»? 

До послуг клієнтів, «Бухта Вікінгів» надає кілька видів котеджів, щоб зрозуміти, який саме варіант стане найкращим. Розглянемо наступні:

  • Апартаменти «Асгард». Подібне житло просто вражає власною вишуканістю. Обстава представлена у скандинавському стилі. Застосовуються натуральні кольори та матеріали. Тут можна знайти велике панорамне вікно, через яке можна милуватися красою, що оточує;
  • «Мідгард» являється чудовим місцем, де зможуть відпочити двоє дорослих та дитина. Такі апартаменти мають велике вікно панорамного типу. Вдивляючись у це вікно, можна переступити через всі межі, що розділяють ліс і домівку. Особливого затишку та гармонії додає скандинавський стиль та натуральні кольори;
  • Апартаменти «Вігрід». Це чудові апартаменти, які мають дві спальні, вітальню, невелику кухню. Все це стане відмінним рішенням для проживання двох сімей, великої родини. В першій кімнаті знаходиться двоспальне ліжко, в іншій можна скористатися трьома ліжками-трансформерами. Які є можливість поєднати чи користуватися окремо. У номері представлені великі панорамні вікна;
  • Апартаменти «Утгард», знаходяться у просторому та затишному будинку. Підходить для того, щоб там відпочивали дві родини. У наявності знаходиться вітальня, кухня, дві ванни та спальні, які комфортно облаштовані. 

Знаючи цю інформацію, можна вибрати той варіант, який підходить найбільше. Якщо складно визначитися, тоді можна залишити запит і менеджер підкаже, який варіант буде оптимальним та найкращим для Вас. 

Як забронювати проживання у «Бухті Вікінгів»? 

Перед тим, як заселитися у вибрані апартаменти, важливо забронювати це місце. Зробити це можна, не виходячи з дому. Достатньо залишити заявку на сайті чи зателефонувати за тими номерами телефонів, які вказані на сайті. 

Комфортне проживання забезпечить високу якість відпочинку і залишить позитивні враження. 

Прокрутити вгору